Zeptejte se

0 %

Kužel s Bořutou režírovali třetí výhru Děčína

07.11.2018 | David Matza

Stejně jako je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno, tak statisticky vychází, že Děčín vyhraje každý třetí zápas....

DDM SANEXCZ Děčín IV 6:5p Florbal TJ Kobylisy (4:2, 1:1, 0:2, 1:0) - střely 21:35

Branky Děčína: Kužel (Miško), PP Kužel, Bořuta (Miško), Kužel, PP Bořuta (Fidler), Kužel

Děčín vyhrál zápas č. 3, zápas č.6 a utkání s Kobylisy mělo pořadové číslo 9 a jakoby děčínští dopředu počítali s tím, že nemohou odejít ze zápasu poraženi a od začátku jim „to tam padalo“. Do vedení poslal Děčín Kužel, který si poradil s výhozem brankáře Miška. Kobylisy však rychle odpověděly a hrálo se od znovu. Pak ale soupeř nabídl našemu celku přesilovku. Ta se sice našim moc nevyvedla, ale působil v ní Kužel! Ten obral na středu hřiště soupeře s míčkem, namířil si to k bráně a přesně zakončil – 2:1. O další zářez se postaral Bořuta, jenž znovu využil přihrávku od Miška. Bohužel jakoby opět opojen vedením, Děčín si znovu nechal rychle vstřelit kontaktní gól. Naštěstí zase zaúřadoval Kužel, dovršil hattrick a dostal Děčín do vedení 4:2.

První polovinu druhé třetiny strávil Děčín téměř celou v oslabení. Všechny 3 oslabení ovšem odbránil na výbornou a postupně se zase vrátil do zápasu, načež se potvrdilo říkadlo „nedáš, dostaneš“. Kobylisy ve druhé části nevyužily ani jednu ze 3 přesilovek, Děčín dostal jednu šanci, kterou po pěkné sehrávce využil Bořuta. Želbohu hned po vhazování dostal na středu hřiště vteřinu času Čejka a snížil na 5:3.

Počtvrté chvilku po úvodním buly třetí periody Děčín znovu inkasoval – Semerád dovršil hattrick, 5:4. Po pár přesilovkách a urputnému boji byl vyloužen Krouskopf. Neortodoxně zahranou standardní situací Zíka s Michálkem zaskočili snad i sami sebe, ovšem srovnali na 5:5. V dalších 8 minutách se žádnému týmu nepodařilo zaskórovat, a tak si Děčín poprvé zahrál prodloužení 3na3. V něm hned po 42 vteřinách před brankou zaúřadoval Kužel a vydělal svému týmu bod navíc.

Děčín ač až v prodloužení vybojoval třetí výhru v soutěži, což je pozitivní. Dalším plusem jsou dvě proměněné přesilovky ze čtyř. Mínusem Děčína v zápasu bylo určtě nepohlídané vedení o 3 branky.

Zároveň za jejich pořízení děkueme paní Vybíralové.