#11 Vážný Zdeněk
#49 Černý Jan
DDM Děčín Sanex cz s.r.o. - sanace, stavitelství, energetika EXE SPORT SAPRIL s.r.o. | Výroba a prodej obalového materiálu
Město Děčín Děčínský deník Florbalové třídy

Tréninky

Soutěžní přípravka (2010-2012)
elévové (2008-2009)
mladší žáci (2006-2007)
starší žáci (2004-2005)
dorost (2002-2003)
dorostenky (2002-2003)
junioři (2000-2001)
muži A (99 a starší)
Zájmové kroužky mladší (2005-2008)
starší (2001-2004)
Florb. třídy ZŠ Tyršova 3. třída
4. třída
5. třída

kontakt:
Tomáš Štěpánek
775 862 628

Nákup zboží

EXE SPORT Návod
(500 kB, .pdf)
Klubová sleva 25-30 %.

Ptejte se

Máte dotaz na redakci, připomínku k webu, náměty, nápady?

Zeptejte se

96 %

Bídu v Plzni vstřídalo vítězné burácení s Kadaní

25.12.2018 | Petr Miško

MS v Praze skončilo a hráči věřili v lepší zítřky, které měli odstartovat v neděli večer v Plzni. První vzájemný zápas před domácím publikem predátoři famózně otočili, tentokrát to ale byla zcela jiná písnička. V posledním zápase roku 2018 se pak představili doma proti Kadani a snažili se napravit si reputaci


FbC Plzeň - DDM SANEXCZ Děčín IV  9:4 (4:0, 2:1, 3:3)
soupisky a branky zde
Totálně zpackaná první třetina dala ráz celému utkání. Děčín nejprve po sobě házel míčky jak při školní vybíjené a dopředu byl tak zcela jalový. Plzeň jasně ovládala palubovku a ač první branka nemusela věštit ješět nic hrozného, další vývoj naznačoval, že to domácí budou mít s Děčínem na pohodu. Jednoduché přechody do útoku dávali Plzni dost šancí na skórování. Děčín bohužel nebyl schopn konkurovat technicky, ale ani nasazením.
Po přestávce dostali děčané další tvrdý direkt, když hned v první minutě se plzeňští pohodlně prosadili na brankovišti. Téměř zlomený Děčín pak v sobě našel touhu bojovat a hra se více vyrovnala. Začali přibývat i střelecké pokusy a domácí brankář tak musel odložit kávu a cigárko a být v pohotovosti. I tak měli ale plzeňané zápas dál pod kontrolou a hráli v dobré náladě a s chutí, což deklarovala 6.branka. Děčín pak neproměnil trestné střílení a na první branku si musel počkat až do 35.minuty, kdy se před brankou prosadil Matza. Pro Děčín z celého utkání nejpovedenější třetina, ale i přesto drželi opratě domácí.
Ve třetí části hrál Děčín vabank a zkoušel zápas zbláznit. Plzeň tuto výzvu přijala a hrál ose více nahoru dolů. Řešení protiútoků a přečísleních obou týmů bylo diametrální rozdílné a ikdyž se Děčín dokázal prosadit, plzeňané si gólových příležitostí dokázali vytvořit daleko více a vrátili svému soupeři porážku z prvního setkání i
s úroky.
DDM SANEXCZ Děčín IV - FBC DDM Kati Kadaň  10-7 (4:1, 3:2, 3:4)
soupisky a branky a zde
Pro Děčín utkání pravdy, neboť poslední dvě vystoupení byla potupná a fanušci byli zvědaví, zda se z této břečky dokáží florbalisté vyhrabat. Na lavičce došlo pro toto utkání k posíení realizačního týmu o zvučná jména a enerigie a atmosféra se z kabiny dokázala přeníst i na hřiště. Pokud někdo viděl dvě poslední utkání Děčína, asi si mnul oči, zda se jedná o tsejný tým. Děčín byl aktivní jak na obranné, tak na útočné polovině a zároveň byl kompaktní, což byl v předchozích duelech velký problém. I přes úvodní tlak, šla do vedení Kadaň. Domácí to však neodradilo od hladovosti a dál šlapali soupeři na paty. Odměnou byly 4 góly v řadě, kdy byl Děčín obzvláš´t úspěšný před brankou Kadaně. V hale v Novém Boru už si fandové asi ani nepamatují, kdy naposledy domácí celek takto ovládal první třetinu.
Druhé dějství bylo už přeci jen vyrovnanější, ale úvod opět patřil děčanům a byl okořeněn akcí Kelina, který vybídl Kužela a ten se nemýlil. Pak se přihlásila o slovo také Kadaň. Dvěma brankami v řadě se pokusila zkazit radostnou náladu děčínských hráčů, ale ne, tento zápas prostě patřil predátorům. Na hráčích bylo vidět, že je florbal baví a najednou jde vše snáz. Důležitou součástí týmu se ukázal i velmi dobrý výkon brankáře Jirky Přeučila, který mučil hostující střelce.  Druhá třetina byla také ve znamení skvělých bloků domácí obrany a také přiostrřující se hry.
Ta se promítla i do třetiny třetí. Děčín již zase vedl se solidním náskokem a Kadaň se snažila více přitvrdit. Ani predátoři neěli pro ráno daleko a tak měli rozhodčí i zdravotnická služba (zdravíme Jirku Astra) plné ruce práce.
Bohužel došlo i k jednomu nepříjemnému zranění, které si nikdo nepřál a nezbývá než popřát kadaňskému hráči brzké a bezproblémové zotavení.
V mixu vyloučeních a různýck kombinací přesilových her, patřil závěr Kadani. Ta dokázala korigovat skóre 4 brankami v řadě, ale tři body pro Děčín to ohrozit nemohlo. KONEČNĚ!!! Děčín zabral a snad budete souhlasit, že se na to dalo i koukat. Nezbývá než věřit, že takovýto výkon neupadně v zpomnění a stane se z něj minimálně standard.
foto od pí. Vybíralové zde

Profil

#0 Tobiáš Horák #0 Tobiáš Horák
Pozice: útočník
Narozen: 00.00.0000

Anketa

Zúčastníte se některé z akcí v rámci Týdne florbalu na zimním stadionu?

Ano, jako hráč.
66.1%

Ano, jako fanoušek.
25.42%

Nezúčastním se.
8.47%

Školní SALMING liga

2015-2016

© 2000-2019 1.FLORBALOVÝ KLUB DĚČÍN | all rights reserved | designed by .Greep IS | created by Michal Domes