#31 Vybíral Petr
#61 Pilek Šimon
DDM Děčín Sanex cz s.r.o. - sanace, stavitelství, energetika EXE SPORT SAPRIL s.r.o. | Výroba a prodej obalového materiálu
Město Děčín Děčínský deník Florbalové třídy

Tréninky

Soutěžní přípravka (2011-2013)
elévové (2009-2010)
mladší žáci (2007-2008)
starší žáci (2005-2006)
dorost (2003-2004)
junioři (2001-2002)
muži A (00 a starší)
Zájmové kroužky mladší (2006-2009)
starší (2002-2005)
Florbalové akademie ZŠ Máchovo nám.
ZŠ Tyrše
ZŠ Boletice
ZŠ Březiny

kontakt:
Tomáš Štěpánek
775 862 628

Nákup zboží

EXE SPORT Návod
(500 kB, .pdf)
Klubová sleva 25-30 %.

Ptejte se

Máte dotaz na redakci, připomínku k webu, náměty, nápady?

Zeptejte se

0 %

Elévům to v Lovosicích nechutná

07.02.2019 | David Matza, Patrik Polák

Na turnaj do Lovosic vyrazil náš celek bez borců, kteří již trénují s mladšími žáky. I přes to oba celky které Děčín sestavil měly kvalitu, jen "to nedokázali prodat".


tým WHITE a komentář trenéra Matzíka

Děčín blue začal proti Lovosicím. Více než technika na florbalce platila v tomto utkání síla v osobních soubojích. Z obou stran byl tento zápas hodně odbojovaný. Do střelby se více tlačil soupeř a i díky tomu vsítil o pár branek více. Nicméně zápas to byl pěkný a vyrovnaný.

Proti Štětí měli hráči a hráčky úkol co nejvíce se tlačit s míčkem do prostřed hřiště a odtud dávat góly. Tento hlavní úkol nejpoctivěji plnil Jáša Jiruš, za což si zaslouží pochvalu. Jelikož v předešlém utkání jsme obšas mohli stílet a šanci jsme prováhali, druhým vedlejším úkolem byla snaha o častější střelbu. V utkání si převahu držel Děčín a během zápasu dokonce začal vznikat nový elévácký slovníček. synonymum pro střelbu získalo spojení BUM BÁC. Tento výraz dále rozvinul Martin Novák, když pro označení "běž a vystřel" vymyslel označení BRM BRM BUM BÁC.

Třetím soupeřem byly "neznámé" Louny. První setkání s tímto týmem v sezóně bylo opět vyrovnané, stejně jako s Lovosicemi. Lounští hráči uměli dávat góly a stříleli je díky tomu co by občas bylo zapotřebí přidat i do naší hry – přímočarost. Louňáci kolikrát neměli komu nahrát, tak napálili balónek přes celé hřiště a šli se o něj prát. Bohužel stejně jako s Lovosicemi byl na konci zápasu o chlup šťastnější soupeř.

Posledním týmem, se kterým jsme se na turnaji setkali, byli Teplice. V tomto utkání byl náš celek jasně lepší a zaslouženě jednoznačně vyhrál.

 


 

tým BLUE a komentář trenéra Patrika

Zápas proti Lovosicím White od začátku probíhal v dost vysokém tempu, bohužel jsme vyrobili několik chyb při obsazování hráčů, což se ukázalo jako veliký faktor proč jsme nakonec prohráli

Druhý mač s Roudnicí nás opět čekal neoblíběný herní styl soupeře. Roudniční znovu otevřeli střelnici a pálili ze všech možných i nemožných pozic. Roudnice byla velice efektivní v zakončení a díky tomu o 2 góly vyhrála.

I modrý tým nastoupil proti Lounům. Zápas jsme začali dost netradičně když jsme po 30 sekundách prohrávali 3:0. Jako opaření jsme hráli bez pohybu, což byl nyjvětší rozdíl oproti soupeři. Pochvala všem hráčům však patří za druhou polovinu, kde bylo vidět veliké zlepšení. Bohužel na výhru už to nestačilo.

Čtvrté utkání proti Teplicím bylo mnohem lepší než ty předchozí. Kluci bojovali a konečně když měli míček šli do pohybu. Za to bych je pochválil. Soupeř byl však rychlejší a přesnější v zakončení.

Pochvalu za to, že se celý turnaj nebál hry 1na1 si za tým blue zaslouží Tom Prokeš.

 

Zajímavost:

Na turnaji oslavil své narozeniny Rostík Salaba, který přesunul oslavu aby mohl jet na turnaj. Za to mu patří vyliký dík.

Na turnaji se v jednom týmu představila sourozenecká dvojice Valča a Standa Machačovi. Pokud nás klubové kroniny nepletou, je to první dvojice (kluk děvče), která si za Děčín zahrála spolu v jednom týmu.


Profil

#0 Jáchym Jiruš #0 Jáchym Jiruš
Pozice: útočník
Narozen: 00.00.0000

Anketa

Zúčastníte se některé z akcí v rámci Týdne florbalu na zimním stadionu?

Ano, jako hráč.
66.25%

Ano, jako fanoušek.
25%

Nezúčastním se.
8.75%

Školní SALMING liga

2015-2016

© 2000-2019 1.FLORBALOVÝ KLUB DĚČÍN | all rights reserved | designed by .Greep IS | created by Michal Domes