#48 Štěpánek Tomáš
#93 Astr Jiří
DDM Děčín Sanex cz s.r.o. - sanace, stavitelství, energetika EXE SPORT SAPRIL s.r.o. | Výroba a prodej obalového materiálu
Město Děčín Děčínský deník Florbalové třídy

Tréninky

Soutěžní přípravka (2011-2013)
elévové (2009-2010)
mladší žáci (2007-2008)
starší žáci (2005-2006)
dorost (2003-2004)
junioři (2001-2002)
muži A (00 a starší)
Zájmové kroužky mladší (2006-2009)
starší (2002-2005)
Florbalové akademie ZŠ Máchovo nám.
ZŠ Tyrše
ZŠ Boletice
ZŠ Březiny

kontakt:
Tomáš Štěpánek
775 862 628

Nákup zboží

EXE SPORT Návod
(500 kB, .pdf)
Klubová sleva 25-30 %.

Ptejte se

Máte dotaz na redakci, připomínku k webu, náměty, nápady?

Zeptejte se

100 %

Zhodnocení sezóny - Elévci

31.03.2020 | David Matza

Oficiální sezóna je u konce, a tak vám postupně budeme přinášet její zhodnocení v jednotlivých kategoriích. Dnes jsou na řadě elévové…


Tréninky

Stejně jako přípraváci se i elévové vyšplhali na poměrně vysoký počet přihlášených, a to 34 hráčů a hráček. Nejvíce se nás v sezóně sešlo 32. Stalo se tomu hned v září a byl to pořádný hukot! :D Jinak se nás průměrně scházelo kolem 28 což je velice dobrá průměrná docházka a hned z kraje článku tak musíme chválit! Průměr nám kazila akorát docházka na plavání, a to bude jeden z bodů do příští sezóny, který chceme zlepšit.

Z celkového počtu bylo hned 9 hráčů úplnými nováčky, kteří letos s florbalem začali a přitom neprošli kategorií přípravky. (y) S touto situací si však trenérský tým zvládl poradit, a to především díky využívání stanovišťového tréninku, který umožňuje přizpůsobit trénink potřebám jednotlivých výkonnostních skupin a také díky zapojení nových trenérů z řad rodičů. Konkrétně jde o pana Huka, Chvojku, Šestořáda a paní Machačovou. Všem mockrát děkujeme a doufáme v další prohloubení spolupráce :-) Obecně pak platilo, že byly tréninky zaměřovány hodně na vedení míčku a hru 1 proti 1. Zkoušet hru 1na1 byl pak cíl i na zápasech a znovu musíme všechny chválit. Snaha oběhnout protihráče byla z naší strany všudypřítomná a mnohokrát nám dopomohla k dobrým výsledkům.

Tréninky nám už podruhé zatraktivňovaly NHL turnaje, které se opět těšily vysoké oblibě. Bohužel jsme nestihly odehrát všech 10 a nedojde ani na zlatý hřeb sezóny All-star dovednostní soutěže :-( I těch 7 odehraných si ale všichni užili a rozhodně se na NHL mohou elévové těšit i příští rok!

Celkově byli trenéři s fungováním na trénincích spokojeni

Zápasy

Cílem pro všechny zápasy (ať už NHL nebo klasické ligové) měla být kromě snahy hrát 1na1 také samostatnost dětí. A zde musíme chválit potřetí… Domluvit se na tom, kdo bude hrát s kým v lajně? Kdo bude na turnaji chytat? Jak bude vypadat rozchytání? Atd… Žádný problém! Komunikace je v dnešní společnosti problém a naši elévové ji zvládají na 1* Na většině turnajů tak došlo k situacím, kdy se trenér v šatně zeptal „Kdo bude dnes v brance?“ a z davu okamžitě vystřelila odpověď „já první zápas, druhý Rosťa a třetí Pepa“. Co víc si může trenér přát?? :-)

Abychom jen nechválili :D :D … Na každém turnaji se objevil aspoň jeden vyrovnaný, ne-li vyhrocený zápas. Turnaje elévků často rozhodují začínající rozhodčí a přehlédnutí faulu je naprosto běžná věc. Ze strany Děčínských zde občas došlo na svádění nezdaru na rozhodčího a za to dávají trenéři palec dolu.

S vysokým počtem dětí padla před každým turnajem na trenéry (ne)příjemná povinnost v podobě nominací. Snahou bylo, pokud možno, co nejvíce dětí protáčet tak, aby si ostrý zápas zahráli všichni. Myslíme si, že i to se povedlo.?

V souvislosti s turnaji bychom také rádi poděkovali všem maminkám, které vypomáhali v našem výborném bufetu a paní Parkanové, která se pasovala do role klubového fotografa a krom turnajů elévů jezdila pořizovat snímky i na zápasy mužů.

Všechny fotky naleznete na zoneramě FBC Děčín

Souhrnem…

Trenéři si sezónu užili jak jen to šlo J Doufáme, že stejně to mají i kluci a holky a pokud karanténa dovolí, rádi bychom vycestovali na letní turnaj do Plzně, slíbený výlet do Ústecké jump-arény a uskutečnili i nějaké to zakončení s buřtem :-)

Nezapomeňte, že na Faceboku budou každé pondělí vycházet tréninková videa pro kategorie přípravka - starěí žáci. Pokud budou elévové svoje úkoly zvládat, mohou se posunou o kategorii výše a zabavit se tréninkem o trochu těžších cviků :-)

Trenéři Matzk, Fíďa a Patrik


Profil

#61 Šimon Pilek #61 Šimon Pilek
Pozice: útočník
Narozen: 19.01.1993

Anketa

Co říkáte na nově spuštěný náborový web www.florbaldc.cz?

Úžasná záležitost! Prostě TOP!
77.78%

Líbí se mi. Jednoduchý, ale funkční.
11.11%

Nic moc.
0%

Katastrofa, horší jsem neviděl.
11.11%

Školní SALMING liga

2015-2016

Narozeniny

Michal Vejvoda
16 let (09.07.2004)

© 2000-2020 1.FLORBALOVÝ KLUB DĚČÍN | all rights reserved | designed by .Greep IS | created by Michal Domes