#10 Věchet Jakub
#61 Pilek Šimon
DDM Děčín Sanex cz s.r.o. - sanace, stavitelství, energetika EXE SPORT SAPRIL s.r.o. | Výroba a prodej obalového materiálu
Město Děčín Děčínský deník Florbalové třídy

Tréninky

Soutěžní přípravka (2011-2013)
elévové (2009-2010)
mladší žáci (2007-2008)
starší žáci (2005-2006)
dorost (2003-2004)
junioři (2001-2002)
muži A (00 a starší)
Zájmové kroužky mladší (2006-2009)
starší (2002-2005)
Florbalové akademie ZŠ Máchovo nám.
ZŠ Tyrše
ZŠ Boletice
ZŠ Březiny

kontakt:
Tomáš Štěpánek
775 862 628

Nákup zboží

EXE SPORT Návod
(500 kB, .pdf)
Klubová sleva 25-30 %.

Ptejte se

Máte dotaz na redakci, připomínku k webu, náměty, nápady?

Zeptejte se

95 %

Zhodnocení sezóny - starší žáci

08.04.2020 | Tomáš Štěpánek


Sezóna starších žáků byla velmi zajímavá. Skupina sž je velmi dobrá parta a to je jejich největší devíza, ale začněme od tréninků. S nimi jsme byli spokojeni. Je potřeba zmínit velmi dobrou docházku hráčů z kategorie starších žáků. Ta patří k těm nejlepším. Šlo to hlavně vidět u důležitých sportovně všestranných pondělních tréninků, které jsou pro zdravý sportovní vývoj hráče velmi důležitý. Největším problémem na tréninku byla jen častější absence našeho brankářského dua Vácičů, který měl opravdu smolnou sezónu. Lámali si co mohli. Zaskakoval je Sigy, Láca, Frky a jednou i neprůstřelný trenér Ziki, který na jednom tréninku doslova zaklel branku. Pokud bychom měli zdůraznit ještě jednu věc, se kterou nejsme spokojeni je nemožnost nominace některých kluků, z důvodu jiných rodinných programu. Hráč bez soutěžních zápasů výrazně ztrácí, nejsou tzv. vyhraní a v budoucnu je to dožene.

 

Tréninky jsme zaměřili na zrychlení hry, týmové pojetí, větší důraz a jako poslední jsme se věnovali střelbě a zakončení. Během proběhlé sezóny jsme pocítili jen jedno tzv. tréninkové vyhoření a to těsně před Vánoci. Cítili jsme stereotyp – trénink, liga, trénink, liga….Proto jsme se přihlásili na Prague Florbal Cup. Florbalový víkend si kluci užili, skvělá parta byla pohromadě, spousty zážitků a to, že se povedlo být i úspěšným na výsledkové tabuli, byla jen třešinkou na dortu. Lehce nečekané krásné 3.místo kluky a fanoušky potěšilo. Nejlepším zápasem bylo čtvrtfinále proti Chebu.

V lize jsme měli vyrovnanou bilanci výher a proher. Ideální koš pro vyrovnané zápasy byl 2.koš. Je potřeba zmínit, že někoho může mrzet, že jsme nestrávili více času v 1.koši, ale pro trenéry je hlavní hledisko vývoj hry a ta naše se během sezóny hodně posunula. Zlepšili jsme se v týmovosti. Ve smyslu, že to není už o jednom hráči, který to prokličkuje. Spousty branek padlo po skvělé kombinaci velké části lajny. Prostě kluci pochopili, že přihrávka je rychlejší než hráč. Ze začátku sezóny jsme také  hodně dopláceli na neefektivní koncovku, ta se ke konci sezóny zlepšila.

Za zmínku stojí, že se z řad starších žáků během sezóny dostali do dorostu další hráči – Mašek a Slana doplnili již nominovaného Kryštofa a Maciho. Nové tváře se ve zbytku dorostenecké sezóny neztratili. Do další sezóny bude velká část kluků ze starších žáků hrát i za dorost. Klub chce navíc přihlásit 1.dorosteneckou ligu. Máte se tak na co těšit.

Ve zbytku sezóny nás čekají ještě tréninky do konce června, záleží jen kdy nám to okolnosti  a vláda dovolí. Krom tréninků, bychom rádi stihli nějaký ten turnaj, dobrou rozlučku, orientační běh aj. V srpnu začínáme letní přípravu soustředěním v Rumburku. Nyní apeluji na dělání videa, které se objevuje každé pondělí!!!! Video nahrávejte na FB.

 

Největší zlepšení :

Richard Mašek – zúročil poctivou docházku a píli, pochvala za bojovnost, zakončení zlepšíme

Nej zážitek

Celý turnaj Prague florbal cup

 

Za kolektiv trenérů Ziki, Zvíře, Štěpa naviděnou

 

 

 

 

 

 

 

 

anketa

Co zmenit


Profil

#0 Matěj Macák #0 Matěj Macák
Pozice: útočník
Narozen: 00.00.0000

Anketa

Co říkáte na nově spuštěný náborový web www.florbaldc.cz?

Úžasná záležitost! Prostě TOP!
77.78%

Líbí se mi. Jednoduchý, ale funkční.
11.11%

Nic moc.
0%

Katastrofa, horší jsem neviděl.
11.11%

Školní SALMING liga

2015-2016

Narozeniny

Michal Vejvoda
16 let (09.07.2004)

© 2000-2020 1.FLORBALOVÝ KLUB DĚČÍN | all rights reserved | designed by .Greep IS | created by Michal Domes