#37 Miško Petr
#12 Matza David
DDM Děčín Sanex cz s.r.o. - sanace, stavitelství, energetika EXE SPORT SAPRIL s.r.o. | Výroba a prodej obalového materiálu
Město Děčín Děčínský deník Florbalové třídy

Tréninky

Soutěžní přípravka (2011-2013)
elévové (2009-2010)
mladší žáci (2007-2008)
starší žáci (2005-2006)
dorost (2003-2004)
junioři (2001-2002)
muži A (00 a starší)
Zájmové kroužky mladší (2006-2009)
starší (2002-2005)
Florbalové akademie ZŠ Máchovo nám.
ZŠ Tyrše
ZŠ Boletice
ZŠ Březiny

kontakt:
Tomáš Štěpánek
775 862 628

Nákup zboží

EXE SPORT Návod
(500 kB, .pdf)
Klubová sleva 25-30 %.

Ptejte se

Máte dotaz na redakci, připomínku k webu, náměty, nápady?

Zeptejte se

100 %

Nové florbalové ,,covidprojekty“

24.05.2020 | Tomáš Štěpánek


Během doby při které neprobíhaly tréninky vedení klubu zaměřilo čas a energii na přípravu a realizaci florbalových projektů. Některé se podařilo dotáhnout, některé výrazně posunout a některé se spustí s novou sezónou. Jaké projekty to jsou a co si od nich slibujeme Vám prozradíme v následujícím článku.

 


 

1.Oblast digitalizace :

  1. 1. Nová členská sekce

Přechod na novou verzi členské sekce. O nové verzi jsme informovali již na úvodní sezónní schůzce. EOS media aktualizaci dokončila v dubnu a nyní probíhá migrace do nové verze. S novou verzí bude k dispozici i mobilní aplikace, která bude uvedena do provozu na přelomu května a června. Tato platforma zvýší servis a přehlednost v komunikaci.

 

  1. 2. Náborový web

Začátkem června spustíme nový náborový web. Tento web bude přehledně v několika krocích směrovat nové zájemce o florbal do našeho klubu. Od nového webu si slibujeme přehlednost pro nové zájemce a naplnění nový tréninkových skupin hlavně v mládežnických kategoriích.

  1. 3. Nové webové stránky klubu

Nyní se připravuje úplně nové webové stránky klubu. Nový web bude plně zkoordinován s florbalovým informačním systémem a členskou sekcí. Což ulehčí aktualizaci webu. Zároveň pevně věříme, že nová grafika a podoba bude důstojně reprezentovat klub. Spuštění chystáme do konce roku 2020.


 

2. Sportovní oblast

  1. 1. Sportovní metodika

Již od ledna intenzivně pracuje klub na detailní klubové metodice. Ta se skládá z několika pilířů. Podrobné dokumenty pro HČJ, plány a cíle pro jednotlivé kategorie. To vše směřujeme do digitálního formy - program XPS. Což bude hlavní trenérský nástroj.

 

  1. 2. Příprava nové sezóny 2020-21

Do nové sezóny chystáme několik novinek.  Hlavní novinkou je zdvojení kategorií elevů a mladších žáků. To obnáší zapojení dalších nových trenérů a pevně věříme i v další spolupráci s rodiči, která letos výborně započala. V nové sezóně bude mít Děčín i B tým mužů. Změnu zaznamená i práce s talenty v rámci generation next.

1. 3. Spolupráce s TOP regionálním klubem

Do dlouhodobého a hlavně oboustranné spolupráce se Děčín spojil s Florbal Ústí. Ze strany Ústí vnímáme pro naše talenty možnost dalšího rozvoje havně v juniorsko-dorosteneckém věku. Naopak Ústí vnímá Děčín jako klub, který svou práci dělá promyšleně a cílevědomě. Děčínu už v příští sezóně bude vypomáhat hned několik ústeckých hráčů v kategorii mužů.

 


 

3. Budování značky

  1. 1. Nový klubový maskot

V sezóně 20-21 bychom rádi představili nového maskota florbalové klubu při DDM Děčín. Věříme, že volba padla na toho pravého a bude se líbit.

  1. 2. 5. Florbalová akademie

V sezóně 20-21 plánuje klub rozšířit své florbalové akademie o 5.školu. V současnosti probíhají jednání s vytypovanou školou. Nová akademie by se měla spustit stejně jako akademie v Březinách, na Máchovce, na Tyršovce a v Boleticích začátkem října 2020 pro 1. a 2.třídu.

  1. 3. Rozšíření fanshopu

Do nové sezóny rozšířujeme fanshopovou nabídku, která se již objevila na klubovém FB. Tento bod byl vyžádán přímo od Vás. Současnou nabídku téměř ztrojnásobíme. Novými produkty jsou gymsack, flašky, čelenky, ručník, zimní pletená čepice, zimní bunda, taško-batoh a vak na hokejku.

  1. 4. Aktivní náborová činnost – NHL míchačka a sídlištní liga

V sezóně 20-21 chystáme aktivní nábor. Jeden z modelů bude sídlištní liga, kdy zavítáme do děčínských sídlišt a připravíme zde pro místní odpolední florbalový turnaj. Jako druhý projekt chystáme florbalový seriál pro žáky 3-4. třídy. Zajímavostí bude, že děti se na turnaji budou míchat v rámci škol a skupina bude hrát za jeden z klubů NHL. Tzv. NHL míchačka má za hlavní úkol radost ze hry a ne dosahování výsledku za každou cenu.

 

  1. 5. Rodinný orientační běh

V letošní sezóně jsme se zaměřili na florbalovou komunitu jako celek. Krom dětí se snažíme se zapojit i rodiče. Delší dobu připravujeme flo ples, vánoční a rozlučkové setkání s rodiči, letos poprvé jsme připravili zápasy rodičů. Na úplný závěr sezóny chystáme rodinný orientační běh.


Profil

#0 Jiří Vrátil #0 Jiří Vrátil
Pozice: útočník
Narozen: 00.00.0000

Anketa

Co říkáte na nově spuštěný náborový web www.florbaldc.cz?

Úžasná záležitost! Prostě TOP!
77.78%

Líbí se mi. Jednoduchý, ale funkční.
11.11%

Nic moc.
0%

Katastrofa, horší jsem neviděl.
11.11%

Školní SALMING liga

2015-2016

Narozeniny

Michal Vejvoda
16 let (09.07.2004)

© 2000-2020 1.FLORBALOVÝ KLUB DĚČÍN | all rights reserved | designed by .Greep IS | created by Michal Domes