#31 Vybíral Petr
#94 Fidler Jan
DDM Děčín Sanex cz s.r.o. - sanace, stavitelství, energetika EXE SPORT SAPRIL s.r.o. | Výroba a prodej obalového materiálu
Město Děčín Děčínský deník Florbalové třídy
Šipka vlevo Šipka vpravo
  •  Duben '19 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Tréninky

Soutěžní přípravka (2010-2012)
elévové (2008-2009)
mladší žáci (2006-2007)
starší žáci (2004-2005)
dorost (2002-2003)
dorostenky (2002-2003)
junioři (2000-2001)
muži A (99 a starší)
Zájmové kroužky mladší (2005-2008)
starší (2001-2004)
Florb. třídy ZŠ Tyršova 3. třída
4. třída
5. třída

kontakt:
Tomáš Štěpánek
775 862 628

Nákup zboží

EXE SPORT Návod
(500 kB, .pdf)
Klubová sleva 25-30 %.

Ptejte se

Máte dotaz na redakci, připomínku k webu, náměty, nápady?

Zeptejte se

Kniha návštěv

Vložit nový příspěvek
 
                 
Záznamů celkem: 2730   Záznamů na stránce: 30     Další
Jméno Příspěvek
2730) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, li 
Matzík  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
25.4.2019 11:18  Napsat komentář

Nominace na sobotní turnaj v Teplicích:

Brauer, Beutler, Burger, Dusík, Konáš, Salaba, Klaudy, Mataj, Váša Mittelbach, Lukáš Mittelbach, Novák Lukáš, Novák Martin, Prokeš, Volf, Ledvinka, Ruml, Rathousky, Huk, Rajtr, Zápotocký

Pro zpestření pojedeme na poslední ligový turnaj VLAKEM!!
Sraz v 7:00-7:15 v hale na hlavním nádraží.
2729) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64; rv:66.0) Gecko/20100101 Firef 
Petr Miško  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
12.4.2019 10:21  Napsat komentář

Nominace přípravka na so 13.4. do Chomutova:

Volf, Kubíček, Bräuer, Novák, Krumel, Dzuba, Horák, Richter, Trnečka, Bartůšek, Zach, Polák, Kuncl, Šestořád, Chvojka
2728) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:66.0) Gecko/20100101 Firefox/6 
Štěpa  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
4.4.2019 10:30  Napsat komentář

Nominace sž (6.4. Žatec)

Váca M., Pšenička, Slánský, Horn, Sochor, Macák, Vilímek, Loubek, Bejšovec, Bräuer
2727) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64; rv:66.0) Gecko/20100101 Firef 
Petr Miško  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
29.3.2019 12:08  Napsat komentář

Nominace přípravka 30.3. v Ústí:
Šesttořád, Trnečka, Polák, Švarc, Hody, Chvojka, Zach,Dzuba, Bartůšek, Novák J., Krumel, Řezníček, Pech, Kuncl.
2726) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, l 
Peetrs  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
28.3.2019 19:52  Napsat komentář

Nominace MŽ SOBOTA:
Vácič, Pšenda, Sláňa, Zvíře, Weisík, Romča, Maty Drech., Kríša, Frky, Víťa, Ziki, Novák Luboš.

Upozorňuji na věci do sprchy!
2725) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:65.0) Gecko/20100101 Firefox/6 
Štěpa  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
20.3.2019 21:11  Napsat komentář

Nominace starší žáci (23.3.)
Váca M., Lacina, Slánský, Pšenička, Duda, Loubek, Horn, Braüer, Rathousky, Macák, Sochor, Bejšovec, Vilímek, Flachs
2724) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, li 
Matzík  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
20.3.2019 17:34  Napsat komentář

Nominace na domácí turnaj elévů (23.3.) na Vojanovce:

Rathousky, Ruml, Beutler, Burger, Dusík, Erneker, Huk, Jiruš, Klaudy, Konáš, Machač, Mataj, Mittelbach V., Mittelbach L., Novák L., Prokeš, Salaba, Vlasák, Novák Pepa, Novák J.
+ případné doplnění dle pátečního tréninku.
2723) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, l 
Peetrs  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
14.3.2019 20:00  Napsat komentář

Nominace na neděli Vojanovka:
Brankáři Ruml, Duda.
Hráči: Rathouský Ondík i Roman, Bartoš, Frček, Kostka, Vondráček, Koberec, Huk, Ledvinka, Beutler, Prokeš, Mittelbach, Huk z elévů, Zikmund, Zvěřina, Weis, Novák Luboš, Drechsler.

Hrajeme doma. Nominoval jsem záměrně maximální počet hráčů, protože věřím, že se rodiče budou chtít v rámci jejich časových možností na své děti podívat.
2722) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, l 
Peetrs  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
14.3.2019 19:49  Napsat komentář

Nominace na sobotu do Liberce:
Váca Míra, Duda, Pšenička, Zvěřina, Slánský,Loubek, Drechsler, Weis, Rathouský Romča, Zikmund, Novák Luboš. ¨

Připomínám věci na sprchování, vhodné pití a svačinu.
2721) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:65.0) Gecko/20100101 Firefox/6 
Štěpa  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
7.3.2019 08:59  Napsat komentář

Nominace starších žáků (9.3.)
Lacina, Horn, Krtil Š., Sochor, Bräuer, Duda, Loubek, Macák, Rathousky, Vilímek, Slánský, Flachs, Pšenička
2720) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, li 
Matzík  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
7.3.2019 08:50  Napsat komentář

Nominace na domácí turnaj elévů (9.3.) na Vojanovce:
Beutler, Burger, Dusík, Rajtr, Zápotocký, Ledvinka, Rathousky, Ruml, Brauer (P), Huk, Jiruš, Klaudy, Machač, Mataj, Novák L., Novák M., Prokeš, Salaba, Vlasák, Volf + případné doplnění dle čtvrtečního a pátečního tréninku.

* prosíme rodiče, kteří přijedou na turnaj autem, aby využili parkoviště (bude otevřené) "za tělocvičnou"
2719) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:65.0) Gecko/20100101 Firef 
Peetrs  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
28.2.2019 11:40  Napsat komentář

Nominace MŽ 5+1 Lovosice:
Vácičové, Romča, Ondík, Kríša, Slaňoch, Pšenda, Zvíře, Luboš, Weisík, Maty Drech., Víta L., Ziky, Frky, Dudys.
2718) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, li 
Matzík  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
14.2.2019 19:58  Napsat komentář

Nominace na sobotní turnaj elévů v Ústí:

Ruml, Ledvinka, Rathousky O., Burger, Novák Pepa, Novák Jára, Novák M., Novák L., Konáš, Huk, Mataj, Salaba, Mittelbach L., Mittelbach V., Dusík, Hueber, Jiruš
+ další dle pátečního tréninku

Aktualizace:
- Ruml, Hueber, Dusík, Novák L.
+ Prokeš, Klaudy, Rajtr

Aktualizace #2:
- Mittelbach L., Mittelbach V., Rajtr
+ Zápotocký, Chvojka, Haluza
2717) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:65.0) Gecko/20100101 Firefox/6 
Štěpa  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
14.2.2019 11:54  Napsat komentář

Nominace sž na neděli 17.2. do Chomutova :
Váca M., Váca Z., Pšenička, Slánský, Bejšovec, Rathousky, MAcák, Loubek, Bejšovec, Sochor, Vilímek, Krtil Š.??, Krtil K.??, Flachs ??
2716) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:65.0) Gecko/20100101 Firef 
Peetrs  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
6.2.2019 21:08  Napsat komentář

Aktuální nominace na MŽ 5+1 v sobotu:
Míra Vácič, Romča, Pšenda, Kristián, Zvíře, Weisík, Dudys, Luboš, Fíla.

Peetrs:
Aktualizace:
Kríša, Slaňoch
2715) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:65.0) Gecko/20100101 Firef 
Peetrs  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
6.2.2019 20:59  Napsat komentář

Aktuální nominave MŽ 3+1 na neděli: Rumlík, Blahy,Ondík, Romča, Maty Bartoš, Zvíře, Lukáš Koberec, Weisík, Hukič, Dudys, Frky, Pšenda, Luboš.

Peetrs:
Aktualizace: Víťa, Slaňoch
2714) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, li 
Matzík  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
1.2.2019 11:57  Napsat komentář

Nominace na nedělní turnaj elévů v Lovosicích:
Nygrýnová, Reindlová, Machačová, Machač, Mataj, Novák L., Novák M., Konáš, Salaba, Dusík, Burger, Vlasák, Mittelbach V., Mittelbach L., Beutler, Jiruš, Volf, Zápotocký + 2 dle pátečního tréninku.
2713) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:65.0) Gecko/20100101 Firefox/6 
Štěpa  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
30.1.2019 21:28  Napsat komentář

Aho sestava sž 2.2.2019
Lacina, Loubek, Slánský, Pšenička, Krtil K., Bejšovec, Horn, Bräuer, Sochor, Macák, Rathousky, Vilímek, Jetel, Krtil Š.
2712) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:64.0) Gecko/20100101 Firefox/6 
Štěpa  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
17.1.2019 10:33  Napsat komentář

Nominace sž Liberec sobota 19.1.
Lacina, Horn, Sochor, Pšenička, Bejšovec, Brauer, Macák, Slánský, Duda, plus jeste dva hraci s otazníkem v řešení.
2711) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, l 
Peetrs  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
10.1.2019 14:57  Napsat komentář

Neděle MŽ 5+1:
Vácičové, Duda, Pšenda, Slaňoch, Zvíře, Romča, Ondík, Luboš, Ziki, Weisík, Drechsler.
2710) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, l 
Peetrs  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
10.1.2019 14:50  Napsat komentář

Sobota MŽ 3+1:
Blahy, Ruml, Bartoš, Koberec,Kostič, Mlateček, Ondík, Vondráček, Drechsler, Novák, Romča, Ziki, Zvíře, Pšenda, Slaňoch.

Peers:
Aktualizace: Ruml nebude. Je možný, že by jel do branky Dudys?
2709) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:64.0) Gecko/20100101 Fire 
Štěpa  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
7.1.2019 13:24  Napsat komentář

Sháníme pořadatele na tento víkend 12-13.ledna. Neděle mladší žáci (7:00 - 14:00 Krupka), odměna 150-200 Kč. Potřebujeme 4 osoby - časomíru (200 Kč), znalce onlinu (200 Kč), zdravotníka (18+) (200 Kč) , mantinely (150 Kč). Děkuji. SMS na tel 775 86 26 28 - Štěpánek. Díky
2708) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:64.0) Gecko/20100101 Fire 
Štěpa  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
29.12.2018 20:21  Napsat komentář

Tréninky v novém roce začínají ve čt 3.1.2019. Shrnutí bude vyvěšeno v neděli 30.12.. Přejeme vše nejlepší do nového roku.
2707) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:63.0) Gecko/20100101 Firef 
Peetrs  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
14.12.2018 07:26  Napsat komentář

Nominace mladších PRAGUE CUP v lednu 2019:
Vácičové, Pšenička, Koberec, Zikmund, Huk, Blahovec, Zvěřina, Vondráček, Ledvinka, Novák, Rathouský O+R, Slánský, Duda, Kostka, Mlateček, Loubek, Krtil.

Podbrobnosti k turnaji dle inforamcí od pořadatele emailem!
2706) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:64.0) Gecko/20100101 Fire 
Štěpa  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
13.12.2018 19:57  Napsat komentář

Nominace na starší žáky (16.12. Kadaň). Jan Lacina, Tomáš Pšenička, Martin Horn, Marek Sochor, Patrik Bejšovec, Kristián Krtil, Šimon Krtil, Honza Bräuer, Maci Paci, Kryštof Loubek, Péťa Slánský, Matyas Jetel, Duda, Flachs
2705) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, li 
Matzík  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
13.12.2018 12:32  Napsat komentář

Nominace na sobotní turnaj na Vojanovce:

Zápotocký, Hueber, Burger, Beutler, Jiruš, Dusík, Konáš, Salaba, Mataj, Mittelbach V., Mittelbach L. Novák L., Novák N., Prokeš, Vlasák, Huk, Zítko, Rathousky O., Ledvinka, Ruml

Matzík:
+ Machač, Erneker

Matzík:
+ Bergmann, Novák J.

Matzík:
+ Klaudy
2704) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:63.0) Gecko/20100101 Firef 
Peetrs  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
22.11.2018 19:47  Napsat komentář

Je to tady Nominace na MŽ 5+1 - NEDĚLE v Teplicích:

Vácičové, Pšenda, Slaňoch, Drechsler, Frky, Weisík, Hukič, Loubek, Zvíře, Zikmund, Dudis, Romča.
2703) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:63.0) Gecko/20100101 Fire 
Štěpa  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
22.11.2018 09:25  Napsat komentář

Nominace dorost Krupka :
B - Havriljak, Drobný
O - Dašek, Horn, Martinec, Vrátil
U - Bejšvec, Bräuer, Trapanni, Vlček, Záruba, Žáček
2702) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:63.0) Gecko/20100101 Fire 
Štěpa  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
21.11.2018 12:02  Napsat komentář

Ahoj,sháníme pořadatele na dorost v sobotu 24.11. do Krupky. Časově 7:00-15:00. Odměna 200 Kč osoba + párek na tácek:) Potřebuji online, časomíru, mantinely, zdravotník. Děkuji, ideální pro dorostenky:)

Štěpa:
Pomocnici uzavreni :
Mlateckova, Nová, Loubek, Macák, Krtil K.
2701) IP adresa zaznamenána  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, li 
Matzík  
Tým:
1.FBC DDM Děčín
14.11.2018 18:03  Napsat komentář

Nominace na sobotní (17.11.) turnaj v Ústí:
Ruml, Burger, Rathousky, Beutler, Jiruš, Mataj, Ledvinka, Mittelbach L., Volf, Huk, Dusík, Klaudy, Mittelbach V., Konáš, Salaba, Machač, Vlasák, Rajtr, Bergman, Haluza
HTML kód je vypnutý     Další

Profil

#61 Šimon Pilek #61 Šimon Pilek
Pozice: útočník
Narozen: 19.01.1993

Anketa

Juniory čeká 6.4. domácí turnaj, kde budou bojovat o celkové první místo v soutěži. Jak se jim proti druhým Teplicím a třetí České Lípě povede?

Oba soupeře porazí a budou slavit
56.76%

Na Teplice stačit nebudou a skončí na druhém místě
21.62%

Teplice porazí, ale Lípa bude nad jejich síly.
13.51%

Prohrají oba zápasy
8.11%

Školní SALMING liga

2015-2016

Narozeniny

Radek Kužel
22 let (26.04.1997)

Petr Vybíral
21 let (27.04.1998)

© 2000-2019 1.FLORBALOVÝ KLUB DĚČÍN | all rights reserved | designed by .Greep IS | created by Michal Domes