#37 Miško Petr
#12 Matza David
DDM Děčín Sanex cz s.r.o. - sanace, stavitelství, energetika EXE SPORT SAPRIL s.r.o. | Výroba a prodej obalového materiálu
Město Děčín Děčínský deník Florbalové třídy
Šipka vlevo Šipka vpravo
  •  Prosinec '18 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31

Tréninky

Soutěžní přípravka (2010-2012)
elévové (2008-2009)
mladší žáci (2006-2007)
starší žáci (2004-2005)
dorost (2002-2003)
dorostenky (2002-2003)
junioři (2000-2001)
muži A (99 a starší)
Zájmové kroužky mladší (2005-2008)
starší (2001-2004)
Florb. třídy ZŠ Tyršova 3. třída
4. třída
5. třída

kontakt:
Tomáš Štěpánek
775 862 628

Nákup zboží

EXE SPORT Návod
(500 kB, .pdf)
Klubová sleva 25-30 %.

Ptejte se

Máte dotaz na redakci, připomínku k webu, náměty, nápady?

Zeptejte se

Kreditní systém

Salming

Jméno
Kategorie Body Práce Ostatní Ostatní
Chour Lukáš Starší žáci 40 12/13 - muži A - pořádání Přes Neruda
50 12/13 muži A Přes Neruda
60 12/13 ženy - pořádání Přes Neruda
20 12/13 - dorostenky pořádání Přes Neruda
40 Florbalová superserie Přes Neruda
50 muži A 24.1.2015
Vybíral Petr Starší žáci 60 Mladší žáci - časomíra ZU příspěvky
60 Junioři - zapisovatel ZU příspěvky
60 Elevové - pořadatel ZU příspěvky
125 FD12 ZU příspěvky
60 Pořadatel mladší žáci ZU příspěvky
50 12/13 MŽ - pořadatel ZU příspěvky
30 12/13 - vánoční turnaj ZU příspěvky
50 12/13 muži A ZU příspěvky
60 12/13 přípravka ZU příspěvky
50 12/13 muži A ZU příspěvky
50 12/13 muži A - pořádání ZU příspěvky
40 12/13 muži A - pořádání ZU příspěvky
40 Florbalová superserie ZU příspěvky
40 Florbalová superserie ZU příspěvky
50 12/13 elevové - pořádání ZU příspěvky
1500 12/13 výpomoc u přípravky ZU příspěvky
150 13/14 pořádání turnajů ZU příspěvky 14/15
50 13/14 pořádání turnajů ZU příspěvky 14/15
50 13/14 pořádání turnajů ZU příspěvky 14/15
50 13/14 pořádání dorost ZU příspěvky 14/15
50 13/14 pořádání muži A ZU příspěvky 14/15
50 13/14 pořádání muži A ZU příspěvky 14/15
50 13/14 pořádání muži A ZU příspěvky 14/15
50 13/14 pořádání muži A ZU příspěvky 14/15
80 pískání přípravka 9.3.14
ZU příspěvky 14/15
80 1. a 3.kolo poháru 2014 ZU příspěvky 15/16
40 Muži A 11.10.2014 Sal 17.8.15
60 Muži A 14.12.2014 Sal 17.8.15
60 muži A 25.1.2015 Sal 17.8.15
40 junioři 31.1.2015 Salming
500 Doplatek sezona 14-15 ZU příspěvky 15/16
260
Soustředění 2014-15 ZU příspěvky 15/16
Balvín Tomáš Starší žáci 60 11/12 - Muži B - časomíra Salming
50 Školní liga - časomíra Salming
40 FD12 S -18.12.13
150 12/13 - Junioři - časomíra S -18.12.13
50 12/13 - muži A - časomíra S -18.12.13
50 12/13 - MŽ - pořádání S -18.12.13
50 12/13 - muži A - pořádání S -18.12.13
50 12/13 - muži A - pořádání S -18.12.13
100 12/13 - muži B - pořádání S -18.12.13
50 12/13 - pořad. starší žáci S -18.12.13
50 12/13 - muži A S -18.12.13
50 12/13 - muži A S -18.12.13
80 12/13 - junioři S -18.12.13
50 12/13 - muži A
50 12/13 - muži A
50 12/13 muži A - pořádání
50 12/13 muži A - pořádání
100 12/13 muži B - pořádání
50 13/14 pořádání elevové
58 13/14 pořádání přípravka
50 13/14 pořádání mlž
Vybíral Martin Mladší žáci 40 Školní liga - zapisovatel ZU příspěvky
40 Školní liga - zapisovatel ZU příspěvky
60 Muži A 14.12.2014 ZU příspěvky 15/16
60 Muži A 14.12.2014 ZU příspěvky 15/16
60 Dorost 20.12.2014 ZU příspěvky 15/16
40 Mladší žáci 25.1.2015 ZU příspěvky 15/16
Trčka Vladimír Elevové 40 Školní liga - zapisovatel Salming
40 pořádání přípravka Salming
60 1. a 3.kolo poháru 2014
Salming
50 muži A 9.11.2014 Salming
40 muži A 15.11.2014 Salming
40 muži A 15.11.2014 Salming
60 dorost 20.12.2014
Salming
500 Doplatek sezona 14-15 Salming
500 Soustředění 2014-15 Salming
60 starší žáci 10.10.2015 Salming
50 mladší žáci 14.11.15 Salming
50 pohár 18.9.15
50 pohár 13.9.15
70 mž 5+1 14.11.2015
70 sž Krupka 2016-17
70 dorost - Krupka 2016-17
Neruda Michal Dorost 40 Školní liga - časomíra Salming
20 Školní liga - časomíra Salming
70 Školní liga - časomíra Salm. 25.11
40 Školní liga Salm. 25.11
60 Elevové - pořadatel
50 12/13 MŽ - pořadatel
50 12/13 Muži A - pořadatel
30 12/13 - vánoční turnaj
50 12/13 - muži A
50 12/13 muži A - pořádání
100 13/14 pořádání
50 13/14 pořádání
50 13/14 pořádání
50 13/14 pořádání turnajů
50 13/14 pořádání turnajů
25 13/14 pořádání dorost
50 13/14 pořádání muži A
50 13/14 pořádání muži A
50 13/14 pořádání ženy
210 přesun od Choura
200 přesun od Baša
71 dluží za hokejkub 17.2.14
50 odečíst 50 - elevové 1.3.14
80 pořádání dorost 8.3.
70 pořádání junior 15.3.14
60 muži A 16.11.2014
Neuda Lukáš starší žáci 50 13/14 poř. elevové  1.3.14
40 13/14 poř. mž 12.4.14
60 FD 2014
Astr Jiří Junioři 100 Školní liga - rozhodčí
Baša Petr Dorost 50 Školní liga - zapisovatel
100 Školní liga - rozhodčí Přes Neruda
100 Školní liga - rozhodčí Přes Neruda
60 Elevové - pořadatel Příspěvky 27.4.15
60 12/13 dorost - pořadatel Příspěvky 27.4.15
40 12/13 dorost - pořadatel Příspěvky 27.4.15
40 Florbalová superserie Příspěvky 27.4.15
50 13/14 pořádání dorost
Příspěvky 27.4.15
40 13/14 poř. ženy 22.2.14 Příspěvky 27.4.15
60 pořádání ženy 16.3.14 Příspěvky 27.4.15
70 pořádání 28.2.15 ženy Příspěvky 27.4.15
90 15.3.215 - juniorky Příspěvky 27.4.15
Ženka Jaroslav Junioři 80 12/13 - Pořadatel - ženy
50 12/13 - Pořadatel muži A
50 12/13 - Pořadatel dorostenky
190 11/12 - Školní liga pořadatel ZU příspěvky
60 12/13 - přípravka pořadatel
40 12/13 dorost - pořadatel
50 12/13 elevové - pořádání
50 13/14 pořádání muži A
60 FD 2014
Miško Petr Muži A 60 Junioři - časomíra
Ludvík Matěj Starší žáci 125 11/12 - FD12 Salming
80 12/13 - Pořadatel ženy Salming
50 12/13 - Pořadatel Muži A Salming
50 12/13 - Pořadatel Muži A Salming
50 12/13 - muži A - pořadatel Salming
15 KB musí ještě dodat - již 0 Salming
35 12/13 muži A S -18.12.13
250 FD 2013 S -18.12.13
150 13/14 pořádání turnajů
S -18.12.13
50 13/14 pořádání turnajů S -18.12.13
50 13/14 pořádání turnajů S -18.12.13
50 13/14 pořádání přípravka S -18.12.13
50 13/14 pořádání muži A S -18.12.13
50 13/14 pořádání muži A S -18.12.13
8 zbývá kreditní počet
50 13/14 pořádání ženy
60 pořádání ženy 16.3.14
140 FD 2014
60 muži A 16.11.2014
Žáček Martin Mladší žáci 125 FD12
60 muži A 24.1.2015
60 muži A 25.1.2015
60 muži A 8.3.2015
Ponert Jakub Mladší žáci 125 FD12
Bisová Karolína Ženy 180 FD12 Přísp. 13/14
50 12/13 - muži A - pořadatel Přísp. 13/14
60 12/13 - Pořadatel dorost Přísp. 13/14
60 12/13 pořadatel starší žáci Přísp. 13/14
50 12/13 muži A pořadatel Přísp. 13/14
40 12/13 - dorostenky pořádání Přísp. 13/14
300 FD 2013 Přísp. 13/14
100 13/14 pořádání turnajů
Přísp. 13/14
50 13/14 pořádání muži A
Přísp. 13/14
60 13/14 pořádání muži A
Přísp. 13/14
50 13/14 pořádání junioři
Přísp. 13/14
50 13/14 pořádání dorost Přísp. 13/14
50 pořádání muži A
Přísp. 13/14
50 pořádání muži A Přísp. 13/14
80 pořádání dorost 8.3. Příspěvky 14/15
70 pořádání junioři 15.3.14 Příspěvky 14/15
240 FD 2014 Příspěvky 14/15
50 muži A 9.11.2014 Příspěvky 14/15
60 muži A 15.11.2014 Příspěvky 14/15
60 muži A, 7.3.2015 Příspěvky 14/15
60 muži A 11.10.2015 Příspšvky 15/16
80 Muži A 6.12.2015 Příspšvky 15/16
300 Pořádní muži A - 4x
Pšenička Tomáš 40 pořádání přípravka
60 1. a 3.kolo poháru FAT PIPE 6.1.15
50 muži A 9.11.2014 FAT PIPE 6.1.15
40 muži A 15.11.2014
40 muži A 16.11.2014 FAT PIPE 6.1.15
60 Muži A 14.12.2014 FAT PIPE 6.1.15
60 starší žáci 10.10.2015 Příspěvky 2016-17
60 elevové 11.10.2015 Příspěvky 2016-17
50 elevové 25.10.2015 Příspěvky 2016-17
50 elevové 22.11.2015 Příspěvky 2016-17
50 elevové 28.2.2016 Příspěvky 2016-17
Vlček Lukáš 40 pořádání přípravka Souprava týmová 30.11.2016
25 13/14 poř. elevové 1.3.14
Souprava týmová 30.11.2016
40 pořádání přípravka 9.3.14
Souprava týmová 30.11.2016
100 FD 2014 Souprava týmová 30.11.2016
40 muži A 15.11.2014 Souprava týmová 30.11.2016
30 přípravka 29.11.2014 Souprava týmová 30.11.2016
60 Muži A 14.12.2014 Souprava týmová 30.11.2016
60 Dorost 20.12.2014 Souprava týmová 30.11.2016
60 Muži A, 8.3.2015 Souprava týmová 30.11.2016
70 28.3.2015 - mladší žáci Souprava týmová 30.11.2016
60 starší žáci 10.10.2015 Souprava týmová 30.11.2016
60
st žáci - 14.2.16 Souprava týmová 30.11.2016
500 Výpomoc otce u kategorie 2016-17
Hanžlová Karolína Ženy 100

FD12

příspěvky 15/16
50 13/14 pořádání muži A
příspěvky 15/16
50 muži A 9.11.2014 příspěvky 15/16
60 muži A, 7.3.2015 příspěvky 15/16
50 mladší žákyně 22.3.2015 příspěvky 15/16
60 muži A 11.10.2015 příspěvky 15/16
80 muži A 6.12.205 příspěvky 15/16
300 Pořádní muži A - 4x příspěvky 16/17
Tesařová Anna Ženy 150 FD12 ZU příspěvky
60 12/13 - Pořadatel dorost ZU příspěvky


Hermannová Nikola Ženy 60 12/13 - Pořadatel dorost
50 12/13 muži A - pořádání příspěvky 14/15
40 Florbalová superserie příspěvky 14/15
40 Florbalová superserie příspěvky 14/15
40 12/13 elevové - pořadatel příspěvky 14/15
50 13/14 pořádání ženy

30 žákyně 30.11.2014
80 8.3.2015 starší žáci příspěvky 14/15
30 8.3.2015 muži A
50 mladší žákyně 22.3.2015
Věchet Jakub starší žáci 50 12/13 - Pořadatel dorostenky ZU příspěvky 14/15
50 13/14 pořádání elevové ZU příspěvky 14/15
300 FD 2013
ZU příspěvky 14/15
300 FD 2014 ZU příspěvky 14/15
30 Dorost  20.11.2014
20 Výpomoc na tréninku Mž 18.3.2015
Klein Vojtěch Dorost 50 12/13 - Pořadatel muži A Salming 5.1.2016 FA 150500390
60 12/13 - pořadatel starší žáci
50 12/13 - muži A - Pořadatel Salming 5.1.2016 FA 150500390
50 12/13 muži A Salming 5.1.2016 FA 150500390
50 12/13 muži A Salming 5.1.2016 FA 150500390
50 12/13 muži A Salming 5.1.2016 FA 150500390
50 12/13 muži A - pořádání
100 13/14 pořádání elevové
50 13/14 pořádání muži A
50 13/14 pořádání turnajů
90 15.3.215 - juniorky
500 Doplatek sezona 14-15
500 Soustředění 2014-15
Kužel Radek Dorost 50 12/13 - Pořadatel muži A
60 12/13 - pořadatel starší žáci
50 12/13 - muži A - pořadatel
30 12/13 - vánoční turnaj
50 12/13 - muži A - pořadatel
50 12/13 muži A - pořádání
50 12/13 muži A - pořádání
50 Florbalová superserie
50 13/14 pořádání elevové
Michal Martin Dorost 60 12/13 starší žáci salming 20.10.15
60 12/13 pořadatel starší žáci salming 20.10.15
50 12/13 - muži A - pořadatel salming 20.10.15
60 12/13 ženy - pořádání
15
12/13 - dorostenky pořádání
500 doplatek sezona 14-15
Neumaier Petr 60 12/13 muži A salming 8.4.16
50 12/13 muži A - pořádání salming 8.4.16
50 12/13 muži A - pořádání salming 8.4.16
50 13/14 pořádání muži A
salming 8.4.16
50 13/14 pořádání turnajů salming 8.4.16
50 13/14 pořádání muži A salming 8.4.16
50 13/14 pořádání muži A salming 8.4.16
40 3.kolo poháru 2014 salming 8.4.16
40 muži A 11.10.2014 salming 8.4.16
40 mladší žáci 26.10.2014 salming 8.4.16
50 muži A 9.11.2014 salming 8.4.16
60 muži A 15.11.2014 salming 8.4.16
60 muži A 25.1.2015 salming 8.4.16
60 muži A, 7.3.2015 salming 8.4.16
60 dorost 19.3.2015 - Kadaň salming 8.4.16
500 Doplatek sezona 14-15 salming 8.4.16
500 Soustředění 2014-15 salming 8.4.16
80 Muži A 6.12.2015 salming 8.4.16
188 dluh KS - odpracováno na FD16
60 3.kolo poháru 11.9.2016
60 muži A - Liberec B 8.10.2016
Matza David muži A 80
12/13 junioři Sal 17.8.15
100 13/14 pořádání turnajů Sal 17.8.15
50 13/14 pořádání junioři
Sal 17.8.15
50 13/14 pořádání mžw Sal 17.8.15
40 13/14 poř. ženy 22.2.14 Sal 17.8.15
60 pořádání ženy 16.3.14 Sal 17.8.15
500 Soustředění 2014-15 Sal 17.8.15
500 Doplatek sezona 14-15 Sal 17.8.15
50 junioři 24.10.2015
Krauskopf Tomáš muži A 80 12/13 junioři
40 12/13 - dorostenky pořádání
50 Pořádání turnajů
40 13/14 poř. ženy 22.2.14
Horáková Martina dorostenky 60 12/13 ženy - pořádání ZU příspěvky 15-16
30 žákyně  30.11.2014 ZU příspěvky 15-16
Rumlová Markéta dorostenky 50 12/13 muži A - pořádání příspěvky 14/15
50 12/13 elevové - pořádání příspěvky 14/15
50 přípravka 29.11.2014 příspěvky 14/15
50 přípravka 19.4.2015 příspěvky 14/15
500 Doplatek sezona 14-15
60 elevové 11.10.2015
50 elevové 24.10.2015
Kadlecová ženy 40 12/13 - dorostenky pořádání
Fiedlerová dorostenky 40 Florbalová superserie
50 13/14 pořádní muži A
40 muži A 15.11.2014
40 muži A 16.11.2014
80 8.3.2015 starší žáci
40 8.3.2015 muži A
Fidler junioři 50 Florbalová superserie
Miškovská dorostenky 150 FD 2013
Polák 100 13/14 pořádání turnajů
S -18.12.13
50 13/14 pořádání junioři
S -18.12.13
50 13/14 pořádání turnajů S -18.12.13
50 13/14 pořádání turnajů S -18.12.13
50 13/14 pořádání přípravka S -18.12.13
50 13/14 pořádání dorost S -18.12.13
23 13/14 pořádání elevové
příspěvky 2015
40 13/14 pořad. přípravka příspěvky 2015
50 13/14 poř. elevové 1.3.14
příspěvky 2015
60 pořádání ženy 16.3.14 příspěvky 2015
70 pořádání junioři 15.3.14 příspěvky 2015
odečet 106 KB S - 21.3.14
50 13/14 poř. mž 12.4.2014 příspěvky 2015
250 FD 2014 příspěvky 2015
80 1.a 3.kolo poháru 2014 příspěvky 2015
60 8.3. 2015, muži A, příspěvky 2015
80 12.4. mladší žáci příspěvky 2015
60 muži A 11.10.2015 FA 160500144 KS
80 st žáci - 14.2.16 FA 160500144 KS
48 Od Filip Vybíral 19.3.2016 FA 160500144 KS
Miškolci elevové 50 13/14 pořádání elevové příspěvky 14-15
Havriljak elevové 50 13/14 pořádání elevové
mladší žáci 40 14/1 poř. mž 2.11.2014
50 15/16 14.11.15 mžl
Rýznarová ženy 50 13/14 pořádání muži A
Flachsová ženy 50 13/14 pořádání muži A
příspěvky 14/15
25 13/14 poř. elevové 1.3.14
příspěvky 14/15
30 žákyně 29.11.2014 příspěvky 14/15
Váca přípravka 50 13/14 pořádání zdravot.
30 14/15 připravka 14.2.15
30 14/15 22.11. elevové
500 Doplatek sezona
60 elevové 11.10.2015
Kubát starší žáci 50 pořádání sž 18.1.2014
30 13/14 pořádání elevové
70 28.3.2015 - mladší žáci
Horák V.
starší žáci 50 13/14 pořádání elevové
Bartůšková juniorky 50 13/14 pořádání ženy
Pilek muži A 40 13/14 poř. ženy 22.2.14 Sal 17.8.15
390
Soustředění 2014-15
500 Doplatek sezona 14-15
Jirků M.
muži A 40 13/14 poř. ženy 22.2.14
Provazník V. Mladší žáci 40 pořádání přípravka 9.3.14
140 FD 2014
40 mladší žáci 11.10.2014
40 přípravka 25.10.2014
40 mladší žáci 26.10.2014
40 elevové - 18.1.2015
40 přípravka 19.4.2015
Kubátová ženy 30 žákyně 30.11.2014
Tichý mladší žáci 30 přípravka 29.11.2014
30 přípravka 29.11.2014
40 elevové - 18.1.2015
Přeučil mladší žáci 40 13/14 poř. mž 12.4.2014
Martinec mladší žáci 40 14/15 poř. mž 2.11.2014
40 přípravka 19.4.2015
30 30 14/15 přípravka 14.2.15
40 14/15 ml.žáci 26.10.2014
Bečka Otto mladší žáci 40 14/15 poř. mž 2.11.2014
30 přípravka 29.11.2014
30 14/15 přípravka 14.2.15
80 1.3.2015, dorost
Vyhnálek FB 40 14/15 poř sž 2.11.2014
30 14/15 22.11. elevové
30 žákyně  29.11.2014
60 Dorost  20.11.2014
40 mladší žáci 25.1.2015
90 junioři 31.1.2015
70 8.3.2015 starší žáci
80 8.3.2015, starší žáci
70 dorost 19.3.2015 Kadaň
70 28.3.2015 - mladší žáci
60 Muži A 11.10.2015
50 mlži 16.10.2016
Zeman Kristian dorost 60 muži A 16.11.2014
60 muži A 25.1.2015
Zavadilová M.
ženy

Salfický 40 elevové - 18.1.2015
80 1.3.2015, dorost
Vybíral Filip 32
MLADŠÍ ŽÁCI 25.1.2015
48 mladší žáci 21.2.2015 Presun Polákovi 18.3.2016
Bejšovec 30 14/15 přípravka 14.2.15
Nygrýnová 70 28.2.2015, ženy
Vilímek 70 8.3.2015 - starší žáci
Zvěřina
el 50
22.11.2015 - elevové
50 28.2.2016
Šedivý 80 st žáci - 14.2.16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodové hodnocení prací :


  • Rozhodčí - školní ligy - 25 bodů/hodinu
  • Doprovod u jiných kategorií na turnaji - 100 bodů
  • Časomíra (ligové turnaje) - 60 bodů
  • Zapisovatel (ligové turnaje) - 60 bodů
  • Časomíra (školní liga) - 40 bodů
  • Zapisovatel (školní liga) - 40 bodů
  • Rovnání mantinelů (ligové turnaje a školní ligy) - 40 bodů
  • Zdravotník (ligové turnaje) - 100 bodů
  • Zdravotník (školní ligy) - 50 bodů

Profil

#10 Jakub Věchet #10 Jakub Věchet
Pozice: útočník
Narozen: 08.08.1998

Anketa

Blíží se nám MS ve florbale. Na jaké pozici se umístí naše reprezentace?

Vyhrají zlato!
18.33%

Skončí stříbrní.
15%

Budou brát bronz.
43.33%

Zbyde na ně brambora.
15%

Nedostanou se do semifinále.
8.33%

Školní SALMING liga

2015-2016

Narozeniny

Petr Bořuta
32 let (15.12.1986)

© 2000-2018 1.FLORBALOVÝ KLUB DĚČÍN | all rights reserved | designed by .Greep IS | created by Michal Domes