#10 Věchet Jakub
#62 Krauskopf Tomáš
DDM Děčín Sanex cz s.r.o. - sanace, stavitelství, energetika EXE SPORT DĚČÍN SPORTUJE - SPORTOVNÍ A VOLNOČASOVÝ PORTÁL MĚSTA DĚČÍN Město Děčín
Děčínský deník Florbalové třídy
Šipka vlevo Šipka vpravo
 •  Listopad '20 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Tréninky

Soutěžní přípravka (2011-2013)
elévové (2009-2010)
mladší žáci (2007-2008)
starší žáci (2005-2006)
dorost (2003-2004)
junioři (2001-2002)
muži A (00 a starší)
Zájmové kroužky mladší (2006-2009)
starší (2002-2005)
Florbalové akademie ZŠ Máchovo nám.
ZŠ Tyrše
ZŠ Boletice
ZŠ Březiny

kontakt:
Tomáš Štěpánek
775 862 628

Nákup zboží

EXE SPORT Návod
(500 kB, .pdf)
Klubová sleva 25-30 %.

Ptejte se

Máte dotaz na redakci, připomínku k webu, náměty, nápady?

Zeptejte se

Kronika

2015-2016

Tato sezóna patřila v historii klubu k těm výsledkově nejlepším. Do klubu se vrátil z Liberce Zdeněk Vážný, který si vzal pod svou trenérskou tabuli juniory a muže. I díky němu se povedlo splnit cíl a hned v prvním roce postoupili muži zpět do divize.Když v napínavém finiši byli o bod šťatnější než Jablonec.

Junioři uhráli klidný střed tabulky a sezónu zakončili na 7. místě. Druhým postupem byl postup dorostenců, kteří ve své druhé sezóně dokončili misi ve druhé lize. Když zvládli přetahovanou s Kadaní.

Třetím postupem se mohli pochlubit starší žáci, kteří díky druhému místu postoupili na MČR, které se konalo v Ústí, zde se jim povedlo postoupit ze skupiny a nakonec skončili na 8. místě.

Mlži patřili v této sezóně k tomu nejlepšímu ,co liga mladších žáků nabízela v 5+1 i 3+1. To se potvrdilo i turnajem Finale Four, které uspořádal Děčín a pozval na něj nejlepší celky z Libereckého a Ústeckého kraje. Turnaj ovládl Děčín.

V elevech lze začít sledovat silnou generaci, která bude ještě mít co říci. Tato kategorie má velký počet lídrů a skvělou a početnou partu. Druhým rokem za sebou klub drží dvě přípravky – začátečníci a pokročilí. To má pro klub několik pozitiv, udržování výkonnosti skupin a velký počet hráčů. Tento rok bylo přes 40 hráčů, které Děčín reprezentovali ve dvou týmech a stejně jako mladší žáci patřili k tomu nejlepšímu.

Pro ženy to byla rozlučková sezóna s nejdéle sloužícím trenérem žen – Mišákem. Ženy dovedl k 4.místu. Zajímavostí byla účast mužského áčka ve 4. kole poháru proti Kladnu.

Jako zajímavost : Děčín nastoupil do sezóny s novými dresy v černo-modré kombinaci, pod kterou je designově podepsaný Vojta Klein. A mladý tým jagermaistru vyhrál Florbalový Děčín když porazil své starší spoluhráče ve finále.


 
2014-2015

Byla sezóna, kdy měl náš klub přihlášený rekordní počet družstev. Více jak 14 družstev jsme v dosavadních sezónách neměli. Na počtu 14 se poprvé v historii podílela 3 dívčí družsva – mladší žákyně, juniorky a ženy. Všem zmíněným dívčím týmům se v této sezóně vedlo náramně.

Mladší žákyně ve své premiéře odvedly své maximum, v těžké skupině s lídrem z Liberce a šikovným vrhem z Turnova, se naše holky praly o potencionální post třetího týmu s týmem Dubí. Mladší žákyně neměly během sezóny svou tréninkovou skupinu. Jejich členky trénovaly buď s mladšími žáky nebo u trenérek Kubátové a Rumlové v Bobrech. Zmíněné trénérky holky před turnajem vždy spojily na turnajích.

Juniorky stejně jako minulou sezónu postoupily do baráže, tentokráte z posledního 4. postupujícího místa. V následné skupině si vybojovaly postup do play-off na úkor Slavie Plzeň. Zde si v prvním kole poradily s dalekým Táborem a v osmifinále vypadly s favoritem Bohemians Praha.

Ženy se v minulé sezóně zachránily v posledních povedených zápasech. Do nové sezóny však vkročily výborně a navázaly na povedený konec nepovedené sezóny. Sezóna 14-15 byla o dvou týmech – Děčín a Chomutov. Drama o první místo nakonec vyvrcholilo na posledním turnaji, do kterého Děčín vstupoval na prvním místě s 1 bodem náskoku, ale bohužel s Chomutovem prohrál 0:3. Naše ženy tak skončily na krásném druhém místě.

Mládežnická družstva jako přípravka, elevové se kvalitativně rozrostla, mladší žáci poprvé v historii hráli jak 5+1 tak měli i 2 družstva v 3+1. V tom patřil Děčín v celém Ústecko-Libereckém kraji mezi úzkou flo smetánku.

Po 4 letech vylepšování umístění u starších žáků se Děčín umístil oproti předchozí sezóně níže, na konečném 6.místě.

Dorost se vzhledem k velkému odlivu hráčů do juniorů přehlásil prozíravě do 2.ligy, kde měl hrát o nejvyšší cíle a počkat na silnější vlnu hráčů. To se v následujích letech ukázalo jako dobrý krok, když v 1. sezóně hrál Děčín o postup a ve druhé se to povedlo.

Junioři uhráli 7.místo tabulky, za zmínku stojí povedený vstup do ligy Petra Vybírala, který jako obránce dlouho vedl tabulku střelců celé soutěže. Mužům se sezóna vůbec nepovedla a na posledním místě opustila nově vzniklou divizi. Bylo to vygradování dlouhých 3 sezón, ve které Děčín hrál vždy o udržení, psychicky těžké sezóny se podepsaly na počtu hráčů a přístupu. Sestup a nové nastartování bylo potřeba. Což se v následujících sezónách potvrdilo.


 
2013-2014

To byla sezóna, při které se Děčín zase významně rozrostl. Do sezóny přihlásil krásný počet družstev - 13. Přelomové bylo, že poprvé v historii klub přešel ke zdvojení družstev u mladežnických kategorií – přípravka, elevové, mladší žáci. Pro stabilizaci klubu je to sice na první pohled nepodstatné, ale ve skutečnosti to dává klubu silnější půdu pod nohama a je to známkou kvalitní práce klubu s těmi nejmenšími. Je potřeba dodat, že od této sezóny je to pro klub samozřejmostí.

Muži B odehráli svou poslední sezónu a zakončili ji na posledním místě. Nelehkou sezónu B týmu si vzal na starost Tomáš Hora, který přes početní problémy chválihodně sezónu se svým týmem dojel. Muži A měli ve své druhé sezóně v 2. lize vyšší ambice než loňské 9. místo. I vzhledem k tomu, že soutěž měla impulz v tom, že prvních šest týmů postoupí do nově vklíněné Národní ligy. Týmy ze spodní části tabulky pak budou hrát v dalším ročníku divizi. Děčín měl zálusk na první šestku, ale svůj apel nedokázalo áčko zrealizovat a i ve svém druhém roce byli muži mezi tou horší polovinou a skončili na 10.místě.

Junioři po letech strávených v horší polovině tabulky se vyšvihli na krásné 3.místo, které bylo do té doby nejlepším umístěním. Památné byly hlavně zápasy s Karlovými Vary. Dorost zakončil sezónu na 8.místě, nejsilnější vzpomínku na tuto sezónu bude mít asi dorostenecký Kužel, který v zápase s Chomutovem, ve kterém jsme nastoupili v 5 lidech, nastřílel 7 branek a 1 přihrávku a porazil tak Chomutov 9:6. Starší žáci každým rokem posouvali své nejlepší umístění, to bylo tentokrát 3. místo hned za velkokluby z Ústí a Liberce.

Poprvé v historii bylo možné u mladších žáků hrat 3+1 i 5+1 a toho Děčín využil. V ženské složce byl cítit paradox - zatímco juniorky skončily ve své skupině 1. a postoupily do dalších play-off kol, kde například poměřily síly s Tatranem nebo Elite, ženám se nedařilo a svou sezónu zakončily na 9. místě z 11 týmu. Po sezóně 2011-12 byla tato druhou nejvýznamnější sezónou.


 
2012-2013

Sezona 2012-13 byla, dá se říci, taková klidnější. Z minulé sezóny se klubu povedlo držet vesměs všechny kategorii. Muži A ve své premiéře ve druhé lize hráli většinu času spíše ve druhé polovině tabulky a sezónu zakončili na 9.místě. Pro nováčka bylo udržení splněným cílem. Muži B postupně ve svých výsledcích stagnovali. Na jejich umístění na 8. místě bylo znát, že parta okolo Zbyňdi Košíka se už dohromady dávala těžko a pomoc z A týmu vzhledem k účasti ve 2. lize nebyla taková.

Junioři svou ligu dohráli na předposledním místě a dorost ve svém prvním ročníku v 1.lize uhrál příjemné 6.místo. Starší žáci rok po roce vylepšovali své umístění a ani v této sezóně tomu nebylo jinak - po loňském 7. místě to bylo tentokrát 5. místo. Pro další vývoj klubu bylo důležité, že jsme udrželi všechny mládežnické kategorie jako mladší žáci, elevové a přípravka. Každá kategorie měla do soutěže přihlášeno po jednom družstvu. Ženy během ligy pod sebou nechaly hned 4 týmy, k nejlepším hráčkám ligy patřila mladoučká Nikola Hermannová.

Po předešlé sezóně se starší žákyně přeměnily na dorostenky, které uhrály skvělé 2.místo za suverénem z Liberce. Své první soutředění jsme absolvovali v Rumburku


 
2011-2012

Byla sezóna s největším rozkvětem ligových kategorii. Z původních 5 kategorií Děčín do této sezóny nastoupil hned s dvojnásobným počtem. Premiérovou sezónu zažívala přípravka, elevové, ženy, starší žákyně a dorost. Poslední jmenovaný ve své premiérové sezóně slavil postup, když ve vyrovnaném boji s Jabloncem dorostenci vyhráli o pouhý bod, když tým táhl talentovaný Petr Baša. Tým žen z původních 25 hráček vykristalizoval na 10 bojovnic, které ve své ligové premiéře zase hrály na opačném konci tabulky, o který se přetahovaly s Chomutovem.

Mladší žáci ve své druhé sezóně prošli zlepšením, tým kde byli například Jakub Ponert, Patrik Polák nebo Martin Žáček, ze 40 zápasu našli přemožitele jen 15x.

Stejně jako u mladších žáků tak i u starších žáků došlo k výraznému zlepšení, to je však měřitelné pomocí tabulky, z loňského roku byl posun z 9 místa na 8..

Junioři ve své druhé sezóně ve 2. lize uhráli 9. místo a díky rozšiřování soutěže se udrželi.

Muži B patřili stejně jako minulou sezónu k tomu nejlepšímu, co ústecká liga v sezóně 2011-12 nabízela, béčko bralo bronz.

Muži A odehráli fantastickou sezónu, které nechyběl dechberoucí závěr. V posledním zápase sezóny se Děčín utkal s FBC Most 2010, v okamžiku kdy oba týmy měly stejný počet bodů. ,,Finále“ ve Velebudickém bazénu sice nevyznělo pro Děčín, ale ten nakonec do vyšší soutěže postoupil z druhého místa. Mimosoutěžní zajímavostí bylo to, že Děčín si nechal vyrobit své první dresy od bisonu, pověstné šmoulí dresy.

Sezónu 2011-12 tak lze označit jako přelomovou sezónu, ve které Děčín výrazně navýšil počet kategorií a posunul se mezi výraznější kluby v Ústecko-Libereckém kraji. Mládež zanechávala na turnajích velmi dobrý dojem a slavili jsme 2 postupy (dorost, muži).

 


 
2010-2011

Do ligy nastoupili prvně mladší a starší žáci, mezi hráči těchto kategorií jsme mohli najít například Radka Kužela nebo Vojtu Kleina, sami se jistě tehdejším statistikám nyní tito borci zasmějí (Kužel 18 zápasů 8 bodů, Vojta 18 zápasů 3 body). V tabulce starší žáci skončili 9. z 18členného pelotonu. Celostátní premiéru měli junioři, kteří v předešlé sezóně postoupili z 3. regionální ligy do celostátní 2. ligy a jejich učinkování nemělo lehké bytí. Ligovou příslušnost však udrželi s odřenýma ušima na předposledním místě, když za sebou nechali Domažlice. Nepřetržitá příslušnost v 2. nejvyšší soutěži však trvá k roku 2017 krásný 7let.

Poprvé v historii klubu měl Děčín dvě mužská družstva. B tým hrál ústeckou ligu a A tým o ligu výše Ústecko-Libereckou soutěž. Co se týče umístění, B tým bojoval do konce ligy o samotné čelo s FBC Most 2010 a Ačko uhrálo klidný střed tabulky vyšší soutěže.

Jako zájmový kroužek fungovala přípravka, která měla celkem 40 členů, mezi nimi i takoví borci jako Pšenička Tomáš nebo Míša Derevlanyj. Druhým nově vzniklým zájmovým kroužkem byl kroužek dívek, na kterém měl trenér Štěpánek uctihodných 25 dívek, mezi kterými byla například i nyní extraligu hrající Eva Krauskopfová nebo Nikola Hermannová.

Po sezóně se uskutečnil první ročník turnaje „Florbalový Děčín“, který vyhráli IBK Machýrci a během sezóny proběhla zatím první a poslední dlouhodobá školní liga, kterou vyhrála ZŠ Vojanova.


 
2009 - 2010

V sezoně 09-10 reprezentovali florbalisté Děčín ve dvou kategoriích, muži a junioři. Své hokejky nechali promluvit celkově ve 44 zápasech s bilancí 31 vítězství, 4 remízy a 9 porážek. Přestože bilance vypadá dobře, ani jedna kategorie nedosáhla nakonečné 1.místo. Nejbliže 1. místu byla juniorka, která nezvládla poslední zápas a porážka z tohoto utkání je sesadila na konečné druhé místo. Přesto se junioři nemají za co stydět, celou sezonu byly na špici společně s Chomutovem a ovládli 3.ligu. Navíc 4 nezapomenutelné derby s tímto soupeřem Děčín zvládl na výbornou, když Chomutovu podlehl jen jednou. Děčín však v juniorské kategorii nakonec postoupí i z druhého místa. Ve druhé lize však budou pro juniory úplně jiné priority, každý zápas ze sebe budou muset vydat maximum pro zisk cennných bodů. Hra juniorů se po celou sezonu 09/10 prezentovala bojovností, nasazením a hlavně týmovou prací. Na toto vše musí v příští sezoně navázat hráči dalšího sledu, kteří nahradí úspěšné ročníky 90 a 91. Hráči vstupují do druhé ligy s vizitkou - ve 20 zápasech nastřílených téměř 150 gólů, což je průměr 7 gólů na zápas, byl nejméně vylučovaným týmem v lize a úspěšnost jeho přesilovek přesáhla 40%.

 

Týmová porada ve finále 3.juniorské ligy proti Chomutovu

 

 

V kategorii muži Děčín obsadil konečné 3. místo. První polovinu sezony to vypadalo na 1. místo, Děčínu v zápasech pomáhala dobrá fyzička, kterou strhávala zápasy na svou stranu. po vánoční pauze však přišel útlum na trénincích, kde řada hráčů až moc často chyběla a tým tak ztrácel na síle a sehranosti. V zápasech to doháněl individuálně, to se však neukázalo jako efektivní. V druhé polovině sezony hráli muži nevyrovnané výsledky, kdy byly schopni zahrát dobře a vozit body z těžkých utkání, stejně tak dokázali ztratit body i se slabšími soupeři. Přesto vzhledem k možnostem a šíři kádru je celkové umístění úspěchem. Pro muže byla tato příčka postupujíci do druhé ligy, ale vzhledem k tomu, že tým mužů momentálně prochází přestavbou, tak prioritním cílem není postup, ale koncepční zapracování vychovaných hráčů z juniorské líhně, který budou čerpat ze zkušeností stávajících hráčů. Muži tak v příštích sezonách budou jistě díky dobrému mixu mládí, zkušenosti a konkurenčnímu prostředí pomýšlet na lepší umístění.

 

Muži sezona 09/10 v Tanvaldu

 

Během sezony se pod klubem připravovaly také 2 nové kategorie, které vstoupí do svých soutěží v sezoně 2010/11. Jsou to týmy starších a mladších žáků. Svou druhou sezonu dotrénovalo také dívčí družstvo. Klub otevřel také zájmový kroužek pro děti přípravkového věku, kde byl zaznamenán velký zájem.

 

Děti z přípravky sezona 09/10


 
2008 - 2009

Sezona 2008-09 znamenal premiérovou sezonu mužů v celostátní lize. První turnaj ukázal že s maximální zarputilostí by se mohlo technicky kvalitnějším soupeřům vzdorovat a překvapovat je. Ale Děčín zaplatit tvrdou daň nováčka a prošel šnůrou porážek, která tým psychicky poznamenala. Děčín se upnul na boj o poslední místo, které dávalalo teoretickou šanci na záchranu vzhledem k vývoji v ostatních soutěžích. Soupeřili jsme na dálku s TBC a boj byl nakonec úspěšný, přesto to nestačilo na udržení a Děčín poprávu dle výsledků sestoupil zpět do nejvyšší regioální soutěže.

Junioři vstoupili do své druhé sezony, kde začali využívat nabité zkušenosti z první sezony. Děčín cgvíli vedl i ligu, ale závěr sezony kdy nastoupil proti hlavním konkurentům slavii Ústí a Chomutovu se mu nepovedl. Zápasy vždy dobře rozehrál, ale malé zkušenosti a síla soupeře dobrý výsledek pro Děčín vždy pokazili. Přesto se Děčín obsadil 3. místo a ve své druhé sezoně stál na stupni vítězů.

 

Juniorský tým sezona 08/09


 
2007 - 2008

Ze zájmového kroužku byli vybráni mladí hráči, kteří měli zájem o soutěž,proto jsme přihlásili do ČFBU dva týmy, do kategorie muži a junioři. Na sezónu nebyl stanovený žádný cíl, přístup k prvním zápasům mužů byl poněkud "vlažný",přesto se podařilo před koncem roku 2007 dosáhnout čela tabulky. V ten čas se znovu oprášila myšlenka na druhou ligu. Bylo potřeba vyzískat postoje hráčů, mají-li vůbec zájem o postup a zda-li chtějí na tomto postupu zamakat. Všichni hráči obdrželi "Lumíkův" dotazník, který měl rozhodnout a vyřešit některé nesrovnalosti. Vedení FBC Děčín se podařilo v DDM prosadit nákup mantinelů, které napomohli k zlepšení techniky. Výsledkem byl 20.04.2008 zápas mezi 1.FBC DDM Děčín a TJ Turnov o přímý postup do druhé ligy. Výhra 4:3 nás dovedla k vysněnému cíli - 2.liga můžu je naše. 22 zápasů, 18x výhra, 3x remíza, 3x prohra, skóre 148:83, 57 bodů.

 

Postup v Turnově 07/08

Premiérovou seznu zažili junioři. Ze začátku sezony se trápili, chvíli trvalo než vykristalizovala základní a nejsilnější sestava. Hráči si navíc museli zvyknout na rychlejší hru, která nám dělal problémy hlavně díky většímu hřišti než byly hráči zvyklý z tréninků. Navíc si museli uvědomit, že nejsou žádnímy hvězdama a cesta k bodům vede jen přes týmový bojovný výkon. Pod dobrým vedením se junioři koncem sezóny odlepili ze dna tabulky, ve hře už využívají zkušeností, co by nováčci v soutěži.v letech 07/08 vedeme 2. nesoutěžní kroužky začátečníku a pokročilých.

 

Juniorské družstvo sezona 07/08


 
2006 - 2007

Hráli jsme druhým rokem Severozápadní ligu mužů - Ústecko. Sezóna to byla průměrná, potýkali jsme se s odchodem čtyř hráčů do týmu hrajících druhou ligu. Najít fungující sestavu trvalo delší čas a tak jsme se umístili na 6. místě s 27 body. První tři týmy tabulky si zahráli o postup, my si sehráli nadstavbu o umístění,kde se už projevila práce na sestavě a všech šest zápasů s týmy Plzeňsko-Karlovarska jsme vyhráli a to nás v závěru sezóny vyneslo na celkové 4.místo se 40 body z devíti týmů. Z 22 zápasů bylo 13 výher,1 remíza a 8x prohra. skóre 111:85 Vzhledem k rozpadu severozápadní ligy a přechodu na kraje v ČFBU se druhá liga sestavovala z Ústecko-Liberecka a na valné hromadě se chvíli uvažovalo o administrativním postupu Děčína do druhé ligy. To nakonec nedopadlo a zůstali jsme v třetí lize. Během celé sezóny trénujeme 3. zájmové kroužky florbalu pod DDM Děčín Teplická


 
2005 - 2006

Přejmenovali jsme se na 1.FBC DDM Děčín 4. Až do posledního turnaje základní části jsme se drželi na 3. postupové příčce do play-off o postup do 3. ligy. Nakonec nás předskočila Česká Lípa a my spadli do skupiny o umístění. Výsledkově se nám moc nedařilo a postupně jsme se propadli až na poslední místo naší divize s pětibodovou ztrátou na první tým tabulky o umístění. Jelikož se tato soutěž další rok rozrostla celkem o 4 nová mužstva, nesestupoval žádný tým. Do 3. ligy postoupily týmy: TBC 68 U/L a ANUS Kadaň B.


 
2004 - 2005

Začátek sezony se Děčínu povedl vyhrál prvních 5 zápasů. Poté vítěznou šnůru přerušila porážka od TBC. Děčín však většinu svých zápasů zvládnul a ovládl ligu společně s TBC, se kterými vždy byly tvrdé derby. Nakonec Děčín postoupil z druhého místa společně s TBC 68 U/L do Severozápadní ligy.


 
2003 - 2004

Na postu hrajícího trenéra Štěpa nahradil Buriho, který od týmu odešel. Tato změna se v budoucnu pozitivně projevila na fyzičce, herních vlastnostech a pohodě hráčů.


 
2002 - 2003

Před sezónou jsme se přejmenovali na TJ SOKOL PODMOKLY a naskočili coby nováček do Severozápadního přeboru mužů. Mužstvo oslabilo několik odchodů zkušených hráčů (R. Šedivý, Boudný, Domes), ale naštěstí kostra týmu (Štěpa, Zbyšek, Játro, Šedivák, Buri) zůstala a bylo tedy v budoucnu na čem stavět.
Tým namixovaný z nováčků (Lumík, Tlumča, Zdéna, Hany, Řeši) i "veteránů" sice obsadil až 7. místo, ale za téměř 50% úspěšnost vítězství se vůbec nemusel stydět - na třetí místo chyběly pouhé 4 bodíky - až tak vyrovnaný byl střed tabulky. V obrovské konkurenci 10 týmů nakonec suverénně postoupili ANUS Kadaň B a TBC 68 U/L.


 
2001 - 2002

Dlouho jsme se ve vyšší lize však neohřáli... Až do konce roku 2001 jsme měli slibnou bilanci 4 výhry vs. 4 prohry a obývali zlatý střed tabulky. Ale v novém roce 2002 přišla výsledková (a asi i herní) krize, kdy jsme 6krát v řadě prohráli. Poté jsme na jeden turnaj neodcestovali a ČFbU nás pro předem neomluvenou neúčast na turnaji vyloučila ze soutěže.


 
2000 - 2001

Tým dosti omladil - řada starších hráčů z časových či konkurenčních důvodů skončila se závodníém florbalem. Nahradili je talentovaní mladíci z rodícího se juniorského mužstva (většinou ročníky 1983 a 1984).
Celou sezónu jsme se přetahovali o vedoucí pozici s "béčkem" kladenského Majáku. Nakonec jsme obsadili druhou příčku a radovali se společně s třetím FBC 98 Chomutov z postupu do 1. severozápadní ligy mužů (Přestože Maják B skončil první, nemohl postoupit z důvodu sestupu svého "áčka" právě do 1. severozápadní ligy).


 
1999 - 2000

Hned druhou sezonu jsme dlouho okupovali postupové příčky, ale nakonec na náš úkor postupovali Jazzmani Žatec a Podještědský Pardálové.


 
1998 - 1999

Poprvé jsme nakoukli do ligové soutěže pod názvem 1.BC DROMEDÁR DĚČÍN.


 

Pokud máte zájem o naši dromedárskou minulost, pak navštivte stránky: www.mujweb.cz/Sport/dromedar-dc

Pokud máte zájem o naši podmokelskou minulost, pak navštivte stránky: www.webpark.cz/florbalpodmokly

Profil

#48 Tomáš Štěpánek #48 Tomáš Štěpánek
Pozice: obránce
Narozen: 24.01.1984

Anketa

Co říkáte na nově spuštěný náborový web www.florbaldc.cz?

Úžasná záležitost! Prostě TOP!
60.71%

Líbí se mi. Jednoduchý, ale funkční.
14.29%

Nic moc.
3.57%

Katastrofa, horší jsem neviděl.
21.43%

Školní SALMING liga

2015-2016

© 2000-2020 1.FLORBALOVÝ KLUB DĚČÍN | all rights reserved | designed by .Greep IS | created by Michal Domes