Akce pro hráče a hráčky

Výjezdy za TOP florbalem

Pravidelně vyjíždíme za florbalem TOP úrovně. Našim členům nabízíme společnou dopravu na významné florbalové akce typu dubnové superfinále v O2 aréně, v případě rozumné dojezdové vzdálenosti finále poháru. Máme navázanou spolupráci s extraligovými a prvoligovými týmy, které nás rádi přivítají na svých domácích zápasech. Děčínské dresy a trika nechybí ani na největší akci a to MS pokud se hraje v ČR jako tomu bylo naposledy v roce 2018.

Mimosoutěžní turnaje

Sezóna neznamená jen ligové turnaje. Děti přihlašujeme i do různých převážně posezónních turnajů. Tyto akce jsou s přespáním a pro děti znamenají velké zážitky. Setkají se navíc s týmy z jiných koutů ČR nebo i z jiných zemí a užijí turnajový způsob zápasů.

Letní soustředění v Rumburku

Jedna ze stěžejních akcí, kde se kromě florbalu zaměřujeme na utužování kolektivu, tradiční i netradiční venkovní hry a sporty a vštěpujeme hráčům a hráčkám klubové hodnoty. Nechybí ani soutěže a každodenní "makalky", které pak děti vymění za florbalové odměny.

Příměstský tábor

Kromě soustředění se o prázdninách koná příměstský tábor, který se nezaměřuj jen na florbal. Pondělí až pátek je naplnění různými sporty a výlety. Dveře jsou otevřené jak pro klubové hráče tak pro veřejnost. Časově je příměstský tábor 8:00-16:00.

Turnaj florbalových akademií

2x do roka zorganizujeme pro všechny na florbalové akademi parádní turnájek, kterému nechybí doprovodný program, emoce i medaile.

DC OPEN - největší klubová akce v roce

Je nejvýznamnější klubovou akcí. Koná se v květnu na zimním stadionu po dobu 10 dnů, během nichž se uskuteční řada akcí pro nejmladší až nejstarší hráče celého klubu. Připravujeme turnaje pro všechny stupně ZŠ a další akce jako přátelák mezi HC a FBC, family day, florbalový Děčín, Stars Kids a další. Děčín prostě po tuto dobu patří pouze florbalu.