Akce pro školy a veřejnost

Turnaj florbalových akademií

2x do roka zorganizujeme pro všechny na florbalové akademi parádní turnájek, kterému nechybí doprovodný program, emoce i medaile.

Sídlištní liga

Akce, která se koná u vašeho paneláku. Vem své kamarády a přijď si poměřit své síly s jinými družstvy, třeba z paneláku odnaproti. Turnajů se koná po Děčíně několik a vítězné týmy se utkají ve finálovém turnaji při DC na zimním stadionu.

NHL míchačka

Seriál florbalových turnajů pro 1.stupeň základní školy. Během školního roku proběhnou 3 turnaje, na kterých zúčastněné školy nehrají za sebe, ale děti z jednotlivých škol jsou nadraftovány do jednotlivých družstev, které nesou loga NHL. Na každém novém turnaji si udělají nové týmy a hrají za jiný NHL tým. Pro větší atraktivitu má každý NHL tým své opravdové dresy a děti si je po turnajích nechávají. Cílem je minimalizovat školní rivalitu. Naučit děti mezi sebou spolupracovat, i když jsou každé z jiné školy. Zápasy tak budou mezi jednotlivými školami vyrovnanější. Trenéři ztratí zájem o nasazování jen určitých několika svých dětí. Turnaj bude patřit dětem. Děti získají nové přátelství a poznají i jiné trenéry než jen ty své ze školy. Pro florbalový klub v Děčíně je atraktivní forma náboru a prezentace.

DC OPEN - největší klubová akce v roce

Je nejvýznamnější klubovou akcí. Koná se v květnu na zimním stadionu po dobu 10 dnů, během nichž se uskuteční řada akcí pro nejmladší až nejstarší hráče celého klubu. Připravujeme turnaje pro všechny stupně ZŠ a další akce jako přátelák mezi HC a FBC, family day, florbalový Děčín, Stars Kids a další. Děčín prostě po tuto dobu patří pouze florbalu.