Členské výhody

Zvýhodnění nákup přes EXE Sport

Klub se pyšní dlouholetou spoluprací s předním distributorem florbalového zboží firmou EXE Sport. Tato spolupráce znamená pro naše zvýhodněný nákup, výrazné slevy 25-30% na online nákup. Nákup lze realizovat přes klub a nebo z pohodlí domova. Návod na vytvoření zvýhodněné registrace naleznete v odkazu ZDE.

Florbalové brigády

Klub v průběhu sezóny pořádá desítky akcí. Jsou to povinné ligové domácí turnaje / zápasy nebo klubové akce. Na všech těchto akcích je zapotřebí řada pozic, které jsou placeny. Nahlašovat se na ně lze přes členskou sekci.

Trenérský projekt Young coach stars

Nabízíme možnost zapojení dle časových možností mladým hráčů 15+ na pozici pomocného trenéra. Táto pozice má ekonomické výhody na členských příspěvcích, florbalovém vybavení a další výhody dle míry zapojení. V případě pravidelného zapojení u jedné kategorie nabízíme pracovní dohodu s odměnou za tréninkovou jednotku.

Florbalový rozhodčí

Baví tě florbal i bez hokejky? Sháníš víkendové brigády a je ti 15 let? Klub ti pomůže stát se florbalovým rozhodčím. Klub ti bude asistovat u prvních kroků rozhodčího - školení, nákup dresu, mentorování a zkoušky v klubovém prostředí. Jako začínající rozhodčí máš povinnost 4 turnaje za pololetí. Z velké části pískáš domácí turnaj v Děčíně - přpravku, elevové nebo mladší žáky 3+1. Český florbal proplácí cestovní náklady a odměny za 25 min zápas začínají na 100 Kč. Zaujmulo tě to. Bližší info u Tomáše Štěpánka, tel 775 862 628 nebo na emailu manazer@fbcdecin.cz.

Klubová zvýhodněná rehabilitace

Jedna z hodnot klubu je rodina a jako rodině nám záleží na zdraví svých hráčů. Klub proto spolupracuje s rehabilitační klinikou Fyziotoncar s.r.o. Tato možnost se týká kategorií junioři a muži. Zranění nemusí souviset přímo s tréninkem či zápasem, nesmí však být v rozporu se smyslem činnosti florbalového klubu. O konkrétní situaci rozhoduje klub. Hráč musí vynaložit maximální snahu v pravidelnosti a dodržování rehablitačního procesu. Klinika informuje o průběhu rehabilitace a v případě opakovaného nedodržování nemá klub povinnost podílet se finančně na ozdravných procesech. Klub hradí vstupní prohlídku 250 Kč a 50% z placených nadstandartních procesů.

Podpora kompenzačního plavání

Florbal je sport s jednostranným zatížením. Kompenzace je tedy ve sportovním procesu důležitá. Klub pro mládež připravuje pravidelné tréninky v aquparku. Jedná se o kompenzační trénink naplněn hlavně plaváním. Vnímáme, že frekvence jednoukrát měsíčně není ideální, ale zároveň cílíme na uvědomění si, že by člen měl mít svou vlastní odpovědnost ke svému tělu. Klub nabízí zvýhodnění vstup pro své členy za účelem kompenzace. Stačí k tomu využít klubovou benefitovou kartu.

Členská sekce

Je to jeden z benefitů, který nenabízí každý klub v Děčíně. Členská sekce je klubový nástroj. Je to digitální přehledný prostor, kde každý člen najde vše, co pro svoje fungování v rámci týmů a klubu potřebuje, a kde komunikuje a sdílí informace s ostatními členy, trenéry nebo vedením. Zároveň vám hlídá povinnosti jako zdravotní prohlídky, platby aj. Klub má svou vlastní mobilní aplikaci, která funguje na bázi notifikací, díky kterým budete informování o nové informaci ve vašem týmu.