Nový člen

Vítejte ve florbalovém klubu DDM Děčín IV. Věříme, že Vás první kroky v našem klubu bavily. Věříme, že společně budeme úspěšní a aby tomu tak bylo připravili jsme v této sekci informace pro nově příchozí členy, kteří se teprve seznamují s fungováním našeho oddílu. Pojďme si to projít pěkně krok za krokem, ať na nic důležitého nezapomeneme.

První krok - Kdy jsou tréninky

Absolvovali jste zkušební trénink a jste pevně rozhodnuti stát se Tygrem. Tak si zapište do diáře, kdy a kde jsou další tréninky Vaší tréninkové skupiny, stačí si otevřít tento odkaz TRÉNINKY a nebo speciální náborový web FLORBALDC.CZ. Pokud potřebujete zodpovědět ještě nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na manažera klubu Tomáše Štěpánka (tomas.stepanek@fbcdecin.cz nebo 775 86 26 28).

Druhý krok -  Pošli přihlášky

Odevzdejte svému trenérovi řádně vyplněné a podepsané dokumenty. První dokument je přihláška člena do Českého florbalu PŘIHLÁŠKA ČESKÝ FLORBAL (slouží k tomu, aby jste mohli hrát zápasy pořádané Českým florbalem - (DŮLEŽITÉ JE ABY BYLA ZAŠKRTNUTÁ ODDÍLOVÁ PŘÍSLUŠNOST A VYBRÁN NÁŠ ODDÍL DDM DĚČÍN IV) a druhý je PŘIHLÁŠKA do DDM Děčín. Obratem Vám zašleme na email přístupová hesla do Členské sekce, která slouží k omlouvání na tréninky, potvrzení nominace na zápasy, k přihlášení na akce pořádané klubem. Pokud by nastal problém s přihlášením do Členské sekce, neváhejte kontaktovat Davida Matzu (david.matza@fbcdecin.cz – 605 380 399), který Vám s přihlášením pomůže.

Třetí krok - Platba příspěvků

Platba příspěvků – informace ohledně platby příspěvků budou zaslány na uvedený email z přihlášek skrz platební systém DDM Děčín. Součásti informace je částka, číslo učtu a variabilní symbol, který je pro danou kategorii a sezónu stejný. Bez jeho uvedení nebude částka spárována s klientem. Platbu je možné zaplatit na pololetí (1. září-leden, 2.únor-květen). V případě, že hráč/hráčka využívá další klubové činnosti – brankářské tréninky, tréninky talentované mládeže, všeobecná sportovní příprava. Má tato činnost taktéž svůj variabilní symbol. Platbu doplňkové činnosti je možné uhradit na pololetí stejně jako příspěvky za základní tréninky. Vše přichází přehledně emailem. V případě nejasností se spojte s manažere Tomášem Štěpánkem (tomas.stepanek@fbcdecin.cz nebo 775 86 26 28).

Čtvrtý krok - Registrace v členské sekci

Pro lepší komunikaci má náš klub tzv členskou sekci. Ta má mnoho a mnoho výhod, krom jiného má i vlastní aplikaci pro telefony. Budou Vám chodit upozornění pokud se něco bude ve vaší skupině dít. Zkrátka budete v obraze. Je to náš hlavní komunikační nástroj. Přihlášení je možné ZDE. Po zaregistrování je možné stáhnout aplikaci na z Obchod Play pod jménem EOS club zone. Kod pro náš klub a vstup do aplikace je 167953.


Pátý krok - Odevzdej zdravotní prohlídku

Zajistěte si včas zdravotní prohlídku ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA, která Vás bude opravňovat k účasti na ligových utkání pod hlavičkou Českého florbalu. Její platnost si můžete ověřit v Členské sekci, která Vás na její vypršení upozorní. Prohlídku lze nahrát přímo do členské sekce nebo donést trenérovi své kategorie.

Šestý krok -  Buď připravený na tréninky a zápasy

Doporučené vybavení nového člena na tréninku je :

  • Sportovní obuv
  • Sportovní oblečení – tréninkové tričko další klubové předměty (klubový FANSHOP)
  • Florbalová hůl (s výběrem pomůže trenér), klub umožnuje zvýhodnění nákup florbalového vybavení přes florbalový e-shop WWW.EXESPORT.NET. Na první trénink je zajištění zapůjčení od trenéra.
  • Od kategorie elévů je povinnost pořídit si dres s vlastní jmenovkou v hodnotě 1200 Kč,- (1x dres, 1x trenky, 1x štulny). Objednat je možné si ho přes KLUBOVÝ FANSHOP, vyzkoušení velikostí je možné v DDM Děčín na Teplické ulici.

Sedmý krok -  Sleduj informační kanály

Sledujte naše komunikační/informační kanály, jejichž prostřednictvím šíříme informace a povědomí o našem klubu: