Akce s rodiči

Rodič je v našem klubu důležitý článek. Věříme, že zapojení samotných rodičů vytvoří silnější pouto hráč/ka - klub. Našim snahou je vytvářet silnou a fungující komunitu. Nechceme být jen klub, kam vozíte děti. S námi je každý důležitý.

Ples

Od roku 2018 pořádáme klubový ples, který je svou hravou atmosférou v Děčíně zcela výjimečný. Akce se koná v DDM na Teplické ulici a svou kapacitou cca 120 osob je zcela ideální. Nechybí originální soutěže, koktejlový bar, klasický bar, pivnice, živá kapela a neuvěřitelná tombola. To vše v rodinné atmosféře s lidmi, kteří se navzájem znají.

Zápasy rodičů

Několikrát během sezóny si mohou rodiče vyzkoušet florbal na vlastní kůži. Zajistíme florbalky, brankářskou výstroj, prostory a fajn zábavu. Dle zájmu jdeme po skončení zápasu společně uhasit žízeň do objednaného restauračního zařízení.

Rozlučka se sezónou

Na přelomu května a června se tradičně loučíme se sezónou. Venkovní akce je ve znamení soubojů rodičů proti dětem. Nechybí opékání buřtu, posezení s muzikou a vyhlašování anket.

Předvánoční a vánoční akce

V předvánočním období jde především o zábavu a radost ze hry. Natěšení tatínkové, ale i maminky se v rámci tréninku své kategorie popasují s "hladovými" dětmi, které to chtějí rodičům vždy nandat ve vzájemném měření sil :). V prosinci si pro Vás připravujeme také vánoční a silvestrovský turnaj. Chcete, aby Vám vám utekly rychleji dny do Vánoc nebo se potřebujete proběhnout po vánočních svátcích plné jídla, či ukázat novou florbalovou výbavu. Tak tyto rodinné turnájky jsou pro Vás.

Schůzky rodičů a trenérů

Pro organizaci a sladění věcí pořádá klub 2x do roka schůzku rodičů a trenérů. Na začátku sezóny na přelomu září a října se jedná o schůzku jednotlivých kategorií. Schůzka nastíní průběh sezóny, cíle, vaše možnosti a povinnosti, ale hlavně se poznáme a získáme osobnější vztah rodič-dítě-trenér. Druhá schůzka probíhá na konci sezóny přelom květen-červen. Na této schůzce se schází všechny kategorie dohromady. Zhodnotíme sezónu, cíle, nastíníme novou sezónu a vytvoříme zpětnou vazbu VY-MY.

Tyršův Děčín

V polovině září probíhá tradiční děčínský sportovní festival na Mariánské louce. Florbal zde prezentuje svou činnost různou formou. Například zápas na trávě, autogramiáda s maskotem, soutěž o nejrychlejší střelu a další. Kromě florbalu je zde mnoho dalšího, hlavně sportovního vyžití. Neváhejte vyrazit!!