Dorost nekompletní, ale bojovný

Dorost ve druhém dějství 1.kola měl jasné cíle. V zápase s nejlepším celkem druhého koše Butchis bylo cílem nepodělat se a nezkazit si náladu do zápasu s Kadaní, kterou jsme chtěli o body obrat.

V prvním zápase dvou třetinách vedl pražský celek ,,jen“ 2:4. V zápase byl určitě dominantnější na balónku, ale my jsme dostatečně hrozili z brejků. Zápas i přes porážku byl hodnocen kladně, ale kaňkou byla poslední 5minutovka zápasu, kde jsme zbytečně obdrželi laciné branky. Pochvalu dostali naši kluci i od rozhodčích, které ocenily, že se naši vzrůstem malý hráči se se zápasem porvali a nedali kůži lacino.

V zápase s Kadaní museli diváky bólet oči. Oboustranně pomalý zápas nepobral moc krásy. Děčín použil i kryometodu a vyhnal kluky v obou pauzách ven na zimu, aby je probral a měli větší chuť se zahřát. Zápas rozhodla střelba, v této činnosti jsme byly přesnější a to rozhodlo. Celkově jsme skončili ve druhém koši 1.ligy dorostu na 3 místě z 5. Pod námi byly Vary a Kadaň.

Novák - 8/10 - v bráně byl znát a podržel tým hlavně v zápase s Butchis

Sigmund - 6/10 odchytal třetinu, soupeři dovolil hrát dál, když často vyrážel a nechytal, chybí snižování úhlu,

Zvěřina - 7/10 milé překvapení, bál jsem se o fyzickou hru - v obraně nebylo znát, v útoku to bylo slabší

Pšenička 8/10 - ztratil ostych, zakončuje

Rathousky 8/10 - v obraně nejtvrdší hráč, do dalších zápasu chci více podpory do útoku a zrychlení hry

Drechsler 6/10 - chybí lepší krytí míčku a sebevědomí do 1:1, máš na to

Bartoš 6/10 - odmakaný zápasy dozádu, vepředu odpalovaný míčky

Sochor 7/10 - nej v 1:1, střelba však nad a někdy až moc sám

Slánský 6/10 - slabá schopnost udržet míček a přečíslit, chce si to věřit a mít větší přehled o své pozici

Mašek 8/10 - hrál netradičně obránce - velmi zajímavý výkon, platnější pro tým než v pozici hrota

Bräuer 8/10 - top v blokování a zlepšený návrat do obrany, často špatné řešení 1:1

Loubek 7/10 - často klička do béčka, k ničemu nevedla, probudil se až v obraně ve druhém zápase

Pongrácz 7/10 - stíhá hrota a levé křídlo při bránění, v útoku však slabé udržení míčku - bez pohybu