78_20230828_132803.png
77_20230828_132604.png
217_20231013_082008.jpg

HVĚZDY MĚSÍCE - ZÁŘÍ

DRUHÝM ROKEM POKRAČUJEME VE VYHLAŠOVÁNÍ NEJ HRÁČŮ UPLYNULÉHO MĚSÍCE. V TÉTO RUBRICE VÁM PŘEDSTAVÍME VYBRANÉ HRÁČ/KY, KTERÉ SI VYSLOUŽILI TOTO OCENĚNÍ

PETR KOLESA - STARŠÍ ŽÁCI "A"

Petr není ve florbalové rodině moc dlouho, s týmem plnohodnotně funguje teprve od poloviny minulé sezóny a přesto, že to nemá v konkurenci jednoduché, má velkou snahu pracovat a zlepšovat. Na konci srpna se ještě oťukával na přátelském turnaji v Lovosicích, během září pak ukázal, že má v týmu své místo a cenu si vysloužil především za svůj velký progres, který v tak krátké době udělal.

MARTIN NOVÁK - STARŠÍ ŽÁCI "A"/DOROST

Martin na rozdíl od Petra je v klubu již od přípravky a roste z něj hráč s velkým srdcem. Martin sice nepatří mezi hráče, kteří vyhrávají kanadské bodování, ale momentálně ukazuje, že dokáže jít za hranu svých fyzických schopností a dává florbalu 100% nasazení i v případech, že není zdravotně zcela fit.

PETR SLÁNSKÝ - JUNIOŘI/MUŽI

Sláňa je prvním rokem junior a společně se svým kumpánem Kryštofem má letos trochu jiné ambice a úkoly, než minulý rok, kdy si v zápasech  dorostu a juniorky prakticky dělali co chtěli. Kromě toho že letos zatím táhnou juniorku České Lípy, dokáží se prosazovat i divizní soutěži za mužský "A" tým. Áčku se sice zatím nedaří, ale Sláňa naplňuje papírové předpoklady a s 9 kanadskými body suverénně vede bodování týmu.