78_20230828_132803.png
77_20230828_132604.png
200_20230531_135752.jpg

Letní zlatý hattrick mladších žáků

Letní část sezóny to jsou letní turnaje a mladším žákům se v nich dařilo.

Letní turnaje jsou součástí každé sezóny. V té letošní jsou vidět mladší žáci. Svou zlatou pouť začali začátkem května v Kralupech, kde ovládli turnaj se 7 družstvy vcelku jednoznačně. Byl to jediný turnaj systémem 5+1. Navíc Tomáš Polák získal i cenu pro nejužitečnějšího hráče turnaje.


Ve druhém vystoupení se nikam nemuselo jezdit, protože další letním turnajem je každoročně lepším DC OPENem, když v kategorii mladších žáků jsme si mohli dovolit postavit v systému 3+1 rovnou 3 družstva a jednomu z nich se na konci turnaje houpala opět zlatá placka. Za zmínku stojí i krásné stříbro přípravky a bronz elevů ze stejného turnaje.

Prozatím poslední a také zlatým úspěchem si tato našláplá kategorie vybojovala za humny na Ústí Open taktéž v malém, opravdu malém florbale. Tam to dokonce směřovalo na děčínské finále, ale zlatá a bronzová medaile je jistě také za pochvalu. Mladší žáky čeká ještě Českolipský Salming Kids, kde budeme mít jedno družstvo.

Během letníních turnajů se mají děti hlavně pobavit a zažít něco jiného než v klasické soutěži a mladší žáci si to za celosezonní přístup a zlepšení v letošní sezóně zasloužili. Z letních turnajů jsme si odnesli několik poznatků a to, že máme skvělé a věrné fanoušky, na hřišti vždy necháme všechno a to často vede k vítězství a Jirka Vrátil je a bude nejlepší stříkač šampaňského v týmu. Děkujeme za reperezentaci klubu a gratulujeme.