78_20230828_132803.png
77_20230828_132604.png
202_20230606_112643.jpg

Ohlédnutí: Největší sportovní mládežnická akce v Děčíně již počtvrté, to je florbalový DC OPEN

Čtvrtý ročník největšího a nejkomplexnějšího turnaje v Děčíně je zdárně za námi. Jaké je jeho hodnocení z pohledu samotného klubu?


Čtvrtý ročník největšího a nejkomplexnějšího turnaje v Děčíně je zdárně za námi. Florbalový klub uspořádal během 8 dnů celkem 8 akcí. Svůj turnaj zde našlo 4leté dítě i jeho neflorbalový rodič. Celého florbalového seriálu se zúčastnilo přes 800 florbalistů v 79 týmech. Florbalový klub při DDM Děčín se během turnaje nesoustředil jen na ligová mužstva, ale našel si cestu i do mateřských škol a základních škol, které v letošním roce ve velkém DC OPEN naplnily. Zápasy jsme nabídli i samotným rodičům nebo florbalovým akademiím, o které se florbalový klub při DDM Děčín stará na pěti základních školách.

Za zmínku stojí, že Děčín byl úspěšný na všech frontách během celého týdne – bronz slavili elévové, stříbro se blýsklo na krku přípravkářů a starších žáků. Kov nejcennější pak vybojovali mladší žáci. Jako úspěch však vnímáme, že akci takového rázu dokáže florbal při DDM Děčín uspořádat i přes chybějící sportovní halu, kterou město již dlouhé roky slibuje. ,,Vsázíme na přízeň počasí a chuť užít si venkovní turnaj, formát této akce nemá v Děčíně obdobu. Vidíme, že každý rok se akce posouvá, tímto bych rád poděkoval všem zúčastněným týmům, trenérům, fanouškům a pořadatelům. Akce má podle nás ještě další možnosti růst, tak uvidíme, kde se nám tato velkoformátová akce zastaví. Již nyní máme nápady jak akci posunout". Dodal závěrem Tomáš Štěpánek.

Fotografie z celého týdne plného florbalu si můžete prohlédnout ZDE

FLORBALOVÝ DĚČÍN https://eu.zonerama.com/FBCDec...

STAR KIDS https://eu.zonerama.com/FBCDec...

TURNAJ 3.-5. TŘÍD https://eu.zonerama.com/FBCDec...

TURNAJ 6.-9. TŘÍD https://eu.zonerama.com/FBCDec...

LVÍČKYJÁDA https://eu.zonerama.com/FBCDec...

TURNAJ FLORBALOVÝCH AKADEMIÍ https://eu.zonerama.com/FBCDec...

STAR YOUTHS https://eu.zonerama.com/FBCDec...