Shrnutí 21-22.ledna

Víkend nabídl velkou část naších kategorií. Jaká byla nejúspěšnější? Stačí se podívat.

Elévové s útočnou slinou

U elévů v Mostě převládla touha vstřelit gól na úkor potřebě gól nedostat. Ve dvou zápasech nám to stačilo. Ve třetím se borcům v modrém vychýlila koncovka, takže si z Mostu odvážíme dvě radostné výhry a jednu děravou prohru.

Mlži se na malém hřišti trápili

Nástup našich mlžů 3+1 v Chomutově byl opravdu famózní než se rozkoukali inkasovali pět gólů druhá půlka byla herně lepší ale i tak dostali dalších šest gólů tak výsledek tomu odpovídá prohra 2:11 budeme bojovat až do konce. Druhý zápas s Novým Borem po velké přestřelce skončil 8:8 tým se herně zlepšil začali komunikovat a nabízet se k přihrávkám třetí zápas proti velkým a váhově mohutným hráčům zvládly herně na výbornou, velká pochvala všem ale bohužel jsme prohráli 5:7

Starší žáci nestačili na 2.koš
Do Chomutova jsme vyrazili v sestavě, která může nastoupit i příští sezónu. Mladá a rozměrově menší skupinka nestačila na Kadaň a Chomutov. Nejvyrovnanější zápas byl s Bílinou, který jsme měl zvládnout lépe, což nenastalo. Remíza 3:3 nás poslala zaslouženě do 3.koše.

FBC DDM Děčín : FBC DDM Kadaň
FBC DDM Děčín : Florbal Chomutov

FBC DDM Děčín : Pro Aktiv Bílina

Pořádající rezerva starších žáků za 0 bodů

Utkání proti třetí Roudnici začalo vysokou aktivitou Děčína. Naše zakončení však nebyla příliš nebezpečná a chyběl nám hráč v brankovišti, jenž by dorážel. Soupeř si pomáhal rychlými výhozy brankáře a i díky tomu šel do vedení 3:0 po tom, co využil 3 brejky. Děčín hrál více s míčkem, častěji střílel, trpělivě rozehrával, ale branku vstřelil až v půlce třetí třetiny. Druhou sice přidal krátce na to, ale k vyrovnávání již nedošlo. Dva závary před brankou soupeře ve hře 6na5 zůstaly bez využití. Roudnice 3:2 Děčín. Ještě druhé utkání...
Soupeř z Litvínova hrál pěkný kombinační florbal. Nám se dařilo dobře osobně bránit, a tak se skóre dlouho drželo na stavu 0:0. Nicméně vytažená obrana soupeře nám přechod na útočnou polovinu značně komplikovala a nedokázali jsme se s tím vypořádat ani v jedné z odehraných třetin. Znovu nám náš sok odskočil na rozdíl 3 branek a znovu se nám podařilo vsítit první branku až v druhé půli třetí třetiny. Litvínov BLACK 3:1 Děčín

FBC DDM Děčín : Real Roudnice

FBC DDM Děčín : SK Bivoj Litvínov

Junioři se vyhoupli na 1.místo a zvládli v neúplné sestavě 3 výhry v jeden den

V Liberci nám vyšli vstříc s rozpisem tak, abychom mohli zápas o 1.místo s Libercem odehrát hned po ránu. Je potřeba poděkovat Panthers Liberec za toto sportovní gesto, protože jen díky tomu se do sestavy mohli dostat i junioři Sochy a Hody. Pohledný zápas jsme zvládli. Bez jmenovaných hráčům jsme pak zvládli obrátit s Jabloncem a v infarktovém závěru sebrali body Dubu. 9 Bodů nás dostala na 1.místo.

Áčko v Kadani statečně, ale bez bodu

S Kadaní tradičně atraktivní utkání, po kterém cítíme zklamaní. Příležitostí k brankovému odskočení jsme měli rozhodně dost, ale své šance jsme nevyužili a Kadaň nás za to potrestala. Ve třetí třetině nám už rychle docházely síly a z toho nakonec také vyplynul rozhodující náskok domácích. Tímto jim gratuluji, ale svým klukům musím poděkovat za výkon, který šahal po vítězství.