Shrnutí víkendu 10-11.prosince

Muži se vezou na vítězné vlně..

Mladší žáci 5+1 A zaslouženě sestoupily z 1.koše

Další kolo košové ligy nás zaválo do Lovosic. V tom minulém jsme ukázali, že máme v 1.koši co nabídnout, ale v Lovosicích jsme byly jednoznačně nejhorším týmem co se týče skills dovedností. Po zásluze jsme sestoupili, byť na skóre, ale v druhém koši a na tréninku musíme zamakat na lepším herním výkonu.

Dorost vyšplhal na 1.místo

Report z dorostu : v letos posledním kole jsme si to jeli do Rumburku na férovku rozdat s Lomnicí o čelo tabulky. S torzem mužstva ( z různých důvodů chybělo pět hráčů) jsme se nejdříve rozehráli se snaživým Jabloncem, který s námi vydržel běhat půlku zápasu. Potom už nám začala fungovat souhra a utkání jsme dohráli v klidu a pohodě, jak se na Vánoce patří. ( Děčín:Jablonec 7:1). Po krátké pauze jsme nastoupili proti Lomnici, týmu který v letošní sezóně zatím jako jediný s námi dokáže hrát vyrovnanější zápasy. Po první třetině jsme prohrávali 1:3, ale trpělivostí a tím, že kluci začali dodržovat to, co jsme si v pauze řekli, jsme soupeři vnutili naší hru, vymazali jsme jejich nejlepší hráče a výsledkem toho bylo sedm branek v síti soupeře a žádná inkasovaná. Pochvalu zaslouží všichni, každý hrál to co měl a společně to fungovalo jako správný tým. Po výsledku 8:3 si kluci zaslouženě vychutnali slíbenou pizzu.

FBC DDM Děčín : Florbal Jablonec

FBC DDM Děčín : FBC Lomnice

Muži A šplhají tabulkou a slaví 4.výhru v řadě

Přenesli jsme si energii a nasazení z předchozích zápasů a naštěstí se to promítlo i v efektivitě. Ve třetí třetině se domácí nebezpečně přiblížili, ale dokázali jsme opět rychle odskočit a výhru si pohlídat.

FBC DDM Děčín : SK Bivoj Litvínov

Mužské béčko veze z Podbořan od za remízu

Mži B tuto neděli vyjeli na další turnaj do Podbořan, kde změřili síly s domácími Mocnými tuleni, kteří aktuálně vedou tabulku Ustecké krajské ligy, a v druhém utkání hráli odvetu s ústeckým Céčkem.
V prvním zápase nad lídrem dlouho vedli. Vinou řady vyloučení však nakonec padli 5:3. V utkání měli dvě trestná střílení, k jejichž exekuci pokaždé nastoupil Matěj Ludvik. Po vzoru Harryho Kanea první proměnil, zatímco v druhém byl šťastnější brankář soupeře.
V druhém utkání opět po většinu hrací doby tahali naši za další provaz, soupeř však v závěru dokázal smazat dvoubrankové manko a týmy si nakonec rozdělily body za remízu 6:6. Za tu ve finále mohli být děčínští rádi, neboť Ústečané minutu před koncem neproměnili trestné střílení. Skvělým zákrokem se blískl Vojtěch Nygrín, který předváděl neuvěřitelné výkony v obou zápasech.
O proti minulému turnaji byla u našich znát větší jistota v obraně, neboť do sestavy se vrátili zkušení mazáci Tomáš Hora a Petr Burianek.

FBC DDM Děčín : Podbořany Mocní tuleni