Shrnutí víkendu 17-18.prosinec

Strži B obrali druhý tým, muži pokračují ve vítězném tažení, elevové v Krupce bezvadní

Elevové : celkem povedený turnaj:)

Elévové WHITE
Bíláci vlétli do turnaje jako uragán, když deklasovali Jitkov a následně si poradili v nádherném a vyrovnaném utkání s A týmem Teplic. Pak však přišla pauza, po které jsme prospali utkání s Litvínovem. Podat výkon jako v předešlých mačích, tak jistojistě bereme výhru, bohužel nestalo se.. Ospale jsme vstoupili i do posledního střetnutí s B týmem Teplic, kde však kvalita byla jasně na naší straně, což se projevilo i na konečném výsledku.

Elévové BLUE
Blůčka záhájila turnaj vloženým utkáním s B týmem Teplic, kde si v míčkem děčínští rozuměli o něco více a zaslouženě šli do druhého utkání s výhrou v zádech. Zde čekal druhý celek Jirkova, ten do utkání vstoupil lépe. Zkušenější hráči Děčína si ale v dalším průběhu utkání vedli lépe a zaslouženě slavili podruhé. Třetí zápas = Dubí v čele se skvěle chytající gólmankou a neměně šikovnými playery v poli. S poločasovou ztrátou 0:5 se však tým nechtěl smířit a mocně stáhl až na 5:5. S tímto výsledkem se oba celky rozešly. Poslední mač s Litvínovem byl poměrně třaskavý, na hřišti vyrovnaný a také skončil remízou. Tentokrát 3:3.

Starší žáci A - heně nic moc, ale koš jsme udrželi

Dc:Ústí
Náš, v sezóně druhý, zápas s Ústím herně probíhal podobně jako minulé střetnutí. Ústí sice mělo stále více ze hry, ale naše hra s balonkem byla než posledně. V druhém poločase jsme bohužel dostali lekci z produktivity a odcházeli s porážkou 2:6
Dc:Lovosice

Z naší strany, nejhorší představení dosavadní sezóny. Bohužel v tomto zápase bylo špatně naprosto vše. Chyběl pohyb, střelba i nasazení. S takovou hrou se jen těžko vyhraje.
Dc:Teplice

Náš nejlepší výkon jsme si nechali na konec turnaje. V zápase s Teplicemi to byl naprosto jiný tým než proti Lovosicím. Většinu zápasu se nám dařilo držet herní plán. Ve vyrovnaném zápase jsme i díky kvalitní obraně vyhrál. Soupeři nepomohl ani závěrečný tlak ve hře bez brankáře.

Starší žáci B

V posledním turnaji letošního roku jeli SŽB do Roudnice, kde se utkali s týmy ze Štětí a Dubí. V prvním zápase jsme poměřili síly se Štětím, které patří k méně zkušeným týmům v soutěži. Vstup do zápasu byl z našich hokejek velmi líný a nesoustředěný. První a druhá třetina byla utrápená a velmi nepohledná, ale i přes to se dařilo zvyšovat náskok ve skóre. Ve třetí třetině se malinko vylepšila kombinace a zápas začal vypadat na pohled lépe. Ale celkově se jednalo o velmi špatný zápas ve kterém nám pomohlo, že protihráči nebyli efektivnější. Zápas skončil výsledkem 8:2. Ve druhém zápase jsme narazili na Dubí, které se pere o vrchní pozice v tabulce. Oproti prvnímu zápasu se nám povedl vstup do zápasu a po pár minutách bylo jasné, že se bude jednat o rychlý a dobrý florbal. Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný a rozhodovaly maličkosti a štětí, které do sportu neodmyslitelně patří a tentokrát stálo na naší straně (2 tyčky a jedno břevno). Celý zápas byl z obou stran dobře odehraný a lítalo se nahoru dolu, kdy nechyběly dobré kombinace a ostřejší osobní souboje. Našim hráčům patří pochvala za bojovnost v celém zápase, kdy většina hráčů předvedla velmi dobrý výkon. Hlavně pochvala patří všem obráncům, kteří velmi dobře zvládli celý zápas a podrželi tím celý tým. Zápas zaslouženě skončil remízou 2:2 a odnesli jsme si tedy z posledního letošního turnaje 4 body a budeme končit letošek v tabulce na 4. místě z 9. týmů.

FBC DDM Děčín : SK Štětí

FBC DDM Děčín : SK Dubí

Muži pokračují v sérii, cenný sklap 3.týmu tabulky (Kralupy) v 9 lidech

Mži B tuto neděli vyjeli na další turnaj do Podbořan, kde změřili síly s domácími Mocnými tuleni, kteří aktuálně vedou tabulku Ustecké krajské ligy, a v druhém utkání hráli odvetu s ústeckým Céčkem.
V prvním zápase nad lídrem dlouho vedli. Vinou řady vyloučení však nakonec padli 5:3. V utkání měli dvě trestná střílení, k jejichž exekuci pokaždé nastoupil Matěj Ludvik. Po vzoru Harryho Kanea první proměnil, zatímco v druhém byl šťastnější brankář soupeře.
V druhém utkání opět po většinu hrací doby tahali naši za další provaz, soupeř však v závěru dokázal smazat dvoubrankové manko a týmy si nakonec rozdělily body za remízu 6:6. Za tu ve finále mohli být děčínští rádi, neboť Ústečané minutu před koncem neproměnili trestné střílení. Skvělým zákrokem se blískl Vojtěch Nygrín, který předváděl neuvěřitelné výkony v obou zápasech.
O proti minulému turnaji byla u našich znát větší jistota v obraně, neboť do sestavy se vrátili zkušení mazáci Tomáš Hora a Petr Burianek.

FBC DDM Děčín : FBC Kralupy

Junioři dál nahánějí první Pantery

Junioři zavítali do Loun, kde njedříve sekli v důležitém zápase domácí. Poté jsme pošetřili a poslali domu Sochyho, Hodyho a Fídu, kteří se šetřili na zápas Áčka. V druhém zápase jsme si zbytečně pokazily 3.třetinu, ale 3 body nás to s Ústeckou rezervou nestál. Junioři tak drží 10 zápasovou vítěznou šňůru. Dál tak naháníme Patnhers Liberec na čele tabulky.

FBC DDM Děčín : Lokomotiva Louny

FBC DDM Děčín : Florbal Ústí B