Shrnutí víkendu 4-5.února

Elevové s útočnou slinou. Áčko ztratilo velký náskok proti Lípě.

Elevové domas útočnou slinou

Elevové se po dlouhé době představilina domácí palubovce. Z pohledu pořádání vše klaplo. Turnaj měl pohodovou atmosféru, skvělý bufet se skvělou fungující obsluhou. Pořadatelský tým sladěný. Herně se také celkem dařilo. Lovosice se skělým brankářem jsme zvládli, šikovný Most jsme obrali jen o jeden bod.

Muži ztratili jasný zápas v Lípě

Druhý zápas s Lípou nám opět vyšel na repre pauzu, kdy se zastavuje superliga. To je vždy přiležitost, aby rezerva České Lípy okysličila sestavu. To se také stalo. I přesto jsme se ve druhé třetině dostali dovedení 9:4. Z tohoto náskoku nám bylo ukrojeno ještě ve druhé třetině. Česká Lípa vytvořila velký tlak, kterému jsme neodolali a minutu před koncem zápasu jsme začali prohrávat. Porážka mrzela, ale druhý den z nás tlak lehce spadnul, protože výsledky ostatních zápasů nám již zaručujou, že mise druhé poloviny sezóny - udržet se, se povedla. 2 kola před koncem je matematicky jisté, že skvělá druhá polovina nás vytáhla ze šlamastiky. Příští kolo nás čeká Ústí a přímý zápas o 7.místo.

FBC Česká Lípa : FBC DDM Děčín 10:9