Víkend 24-25.září shrnutí

Už se nám to rozjíždí, víkend 4 kategorií je za námi

Dorost válcuje soupeře

FBC DDM Děčín: FBC Liberec B 17:4

V prvním zápase druhé ligy dorostu jsme na domácí půdě v Novém Boru zaskočili rezervu Liberce aktivní hrou a účinným napadáním. Potvrdila se kvalitní letní příprava většiny týmu a soupeře jsme od začátku jasně přehrávali, tak největším tajemstvím bylo na jaké výši se zastaví skóre.

FBC DDM Děčín: Panthers Liberec 13:3
První třetinu kluci i přes varování zahráli bohorovně v exhibičním tempu a výsledkem byl po první třetině stav 3:3. O přestávce bylo proto na lavičce trochu dusno a hra se zlepšila , kluci přeřadili na vyšší rychlost a soupeři už do konce zápasu nedovolili skórovat a sami nasázeli 10 gólů. Kladem bylo i zapojení nových hráčů ( Marťase a Sama).

Elévkové na dvoukolovém přáteláku v České Lípě

Přátelský turnaj v České Lípě byl otvírakem pro elévky. Zápasy s Českou Lípou a Panthers Liberec jsme zvládli na jedničku, ale ve druhém kole se zápasy opakovaly, a v nich nám došla šťáva. To je vidět i na fotkách z cesty zpět :-D Výkon byl však dobrý.

Mladší žáci na 3.koš neměli

Mladší žáci vstoupili do ligy přes druhý koš. Ten byl na naší skupinku dost kvalitní, hlavně v ofenzivní části. První nervózní zápas s Českou Lípou jsme napravili remízou s Liberecem a v posledním zápase jsme nestačili na pohyb Chomutova. Třetí koš bude pro rozjezd a zapracování hráčů do 5+1 efektivnější. Druhý koš si jistě ještě vyzkoušíme a v něm se ukáže jak se zlepšujeme.

FBC DDM Děčín : FBC Česká Lípa 3:9

FBC DDM Děčín : FBC Liberec pink 4:4

FBC DDM Děčín : Florbal Chomutov 3:11

Muži bojovným a obětavým výkonem vezou 3 body z Chomutova

V minulém ročníku jsme v Chomutově dostali 18 branek. Letošní zápas však byl jiný, bojovný výkon hráčů a skvělý brankář Adam dovolil soupeři jen 1 branku a sám Děčín vstřelil 5 branek. Ve 3.kole tak slavíme první body do tabulky a věříme, že zvednuté sebevědomí se projeví v dalších zápasech - Litvínov, Kralupy, Roudnice.

FBC DDM Děčín : Florbal Chomutov U21 5:1