78_20230828_132803.png
77_20230828_132604.png
224_20231112_210809.jpg

Zhodnocení víkendu 11.-12.listopadu

Víkend se třemi pořádáními, ěmlo hned několik příběhů

Elevové doma

Elévové dnes pořádali hned dva domácí turnaje. Vojanovka tak praskala ve švech od rána do pozdního odpoledne a nacpaná nebyla jen tělocvična, ale opět i náš legendární bufet. Ten tentokrát rodičové zazásobili opravdu poctivě, za což jim patří velikánský dík.
Ranní program patřil elévům blue. Ti se po celý turnaj prezentovali velice pohledným útočně laděným florbalem, který nesl své ovoce. Tým zvládal i vyrovnaná utkání především díky povedeným druhým polovinám. Třešničkou na dortu byl pak zápas s Teplicemi, který má vždy pořádný náboj. Suma sumárum, velice povedený turnaj kde svůj první gól vsítil Štěpán Kvasnička. Gratulujeme.
Odpoledne nastoupila skupina white. Té se také povedl vstup do turnaje, když se podařilo přehrát Roudnici. Pak ale přišel na řadu výpadek. Litoměřice se dostali až do vedení 0:5 a tento stav se již nepodařilo zvrátit. Podcenění soupeře? Možná. Nicméně od nás to nebyl výkon, kterým bychom se chtěli prezentovat. Tým se však poučil a do utkání s Jirkovem vlétl jako uragán. Stav 3:0 sice dokázal soupeř zkorigovat, ale otočit už ne, a tak mohli bílí oslavit vybojovanou druhou výhru.


Starší žáci B jdou do vedení soutěže

Starší žáci B v sobotu jeli poměřit síly s Bílinou a Litoměřicemi. V prvním zápase s Bílinou jsme sice herně nebyli lepším týmem, ale v obraně se nám docela dařilo a ve předu nám tam něco spadlo. Na konci jsme pak ustáli tlak soupeře a ubráněná výhra byla naše. V druhém zápase nás čekal papírově slabší soupeř, přesto po první třetině a nepříjemném zásahu do sestavy vlivem zraněním Filipa Švarce bylo skóre 1:1. Postupně se ale začala ukazovat naše herní převaha a brali jsme výhru 9:3. Filipovi za celý tým starších žáků přejeme brzké uzdravení.

FBC DDM Děčín : Litoměřice
FBC DDM Děčín : Bílina


Starší žáci A splnili povinnost ve 3.koši

V Kadani jsme spnili cíl. Postoupili jsme do 2.koše, ale hlavně jsme se posunuli v rotaci hráčů a zastavili jsme šnůru porážek. Nejlepší byl zápas s Lovosicemi, který byl finále 3.koše. Oba týmy do toho dali všechno a hrálo se do posledních sekund.

FBC DDM Děčín : Florbal Jablonec
FBC DDM Děčín : DDM Kadaň
FBC DDM Děčín : LFP Lovosice


Junioři poprvé v sezóně naprázdno

Junioři chtěli v sobotu ve Spořicích vyzvat vedoucí Liberec a sebrat mu body, ale vinou omluvenek nakonec odjelo pouze devět hráčů do pole. Soupeř byl po celý zápas lepší, ale bojovností jsme se dokázali dotáhnout na rozdíl jednoho gólu a v závěru je zatlačili, bohužel ale nedisciplinovaností jsme se o šanci vyrovnat připravili. Ve druhém zápase s Jirkovem se ukázalo,že malý počet hráčů a tím větší vytíženost byl pro některé nad jejich síly a ke konci jsme individuálními chybami dobře rozehraný zápas opět o gól prohráli. Někteří, hlavně mladší hráči by měli méně mluvit a víc se soustředit na hru.

FBC DDM Děčín : Florbal Liberec B
FBC DDM Děčín : Florbal Jirkov


Muži A skončila vítězná šnůra

Muži A si brousili zuby na další výhru,ale s Litvínovem tvrde narazili. Prohrané osobní souboje, špatná rozhodnutí, přílišná zbrklost a celkově předvedena hra nás vrátili v naši práci o měsíc zpět.

FBC DDM Děčín : SK Bivoj LitvínovDalší víkend :

18.11.  Mladší žáci 5+1 - Liberec / Teplice - indi doprava + tranzit

18.11.  Přípravka - Žatec indi doprava + tranzit

19.11. Dorost  - Plzeň - vlak

19.11. - Muži B - Velebudice

19.11. - Muži A doma s Wizards Praha