78_20230828_132803.png
77_20230828_132604.png
227_20231126_201013.jpg

Zhodnocení víkendu 25.-26.11.

Minulý víkend se nám výsledkově vůbec nepodařil, tento víkned to výsledkově nahradil.

Elévové

Elévové dnes vyjeli na turnaj do Litoměřic, kde čekal na naše dva týmy úvodní vzájemný duel, který jsme brali jako zahřívací. Z něj si výhru především díky individualitám odnesl tým White. Poté si náš výherce zopakoval úspěch i s domácími Litoměřicemi, kde byli komplexně lepší. Třetí soupeř ze Štětí se však ukázal jako vyrovnaný a snad i díky drobným neshodám našeho týmu tahal za delší konec. Tento jediný přemožitel úřadoval i při hře s naším modrým týmem, kde velké chyby v naší obraně doprovázené nevalnou střelbou na soupeřovu branku vyústily v prohru, byť si dopomáhali četnými fauly, které končily trestným nájezdem bravurně zvládnutým Viktorem Běhunkem. Křivdy z této bitvy je ovšem nepoznamenaly a proti domácím předváděli pěknou kombinační hru završenou sladkou výhrou. Poděkování patří organizátorům, kteří i v podmínkách podobným našim, připravili výborný bufet


Starší žáci A

Staší žáci vyjeli do vzdáleného Turnova. Na cestě nás přivítala první zimní vlaštovka, ale kromě Práchně se jelo dobře. Turnaj 2.koše jsme zmáknuli stoupající tendencí. I přes nějaké zdravotní absence jsme hráli kombinační florbal a zdařile jsme vkládali věci z tréninků které nám, ale až moc často končili díky skills zpracování nebo nekvalitnímu zakončování. Třemi výhrami jsme si vysloužili 1.koš 9.12. v Lípě, kde bychom rádi napravili dojem v plné sestavě oproti 1.košiv říjnu, ve kterém sestavu zkomplikovala kolize sž/dor/jun.

FBC DDM Děčín 2:1 FD Teplice

FBC DDM Děčín 4:2 FBC PANTHERS LIBEREC ORANGE

FBC DDM Děčín 7:3 TJ Turnov


Starší žáci B

Starší žáci B pořádali turnaj v Krupce a už doprava na místo konání byla dosti výživná. Samotný turnaj pak ale proběhl bez komplikací a zahájil jej zápas Děčína s Bílinou

Do toho vstoupil lépe Děčín když se z kraje trefil hned dvakrát. Bohužel vedení nám dlouho nevydrželo, několikrát se trefil do černého opomenutý hráč na středu a Bílina z ničeho nic vedla 2:5. Došlo tak na úpravu systému bránění a to se téměř okamžitě projevilo na hřišti. Třetí část dokonce Děčín ovládl poměrem 2:0 a ze zápasu odcházel s jedním bodem za remízu 5:5.

S fungující a ozkoušenou strategií vstoupil Děčín i do druhého utkání z rezervou Teplic a první třetinu ovládl 4:0. Solidní náskok stačilo udržet a klíčem k vítězství tak byla trpělivost. To tým splnil a utkání dotáhl do vítězného konce (5:1)

FBC DDM Děčín B 5:5 PRO - AKTIV Bílina

FBC DDM Děčín B 5:1 FD Teplice B


Junioři

Junioři odpořádali v Kruoce další kolo juniorské 2.ligy. V minulém kole prohrály oba zápasy vždy o branku. Na domácí půdě v Krupce jsme si odvezli 6 bodů. NA hřišti byl cítit Peta Slánský, který letos poprvé reprezentoval juniorský tým.

FBC DDM Děčín 9:3 SK Bivoj Litvínov

FBC DDM Děčín 4:3 TJ Lokomotiva Louny


Muži A

Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Kvalita hry odpovídala postavení týmů v tabulce a bylo znát, že se hraje o hodně. Teplice nám dělaly problémy především v předbrankovém prostoru, ale rozhodně jsme měli na to uhrát tady 3 body. Za ty 2 jsme samozřejmě vzhledem k dvoubrankové ztrátě 4 minuty před koncem rádi. Díky všem za zápas.

FBC DDM Děčín 7:6p FD Teplice

Další víkend :

2.12. Dorost Kadaň - tranzit + auto

2.12. Mladší žáci 5+1 - Nový Bor - indi doprava

2.12. Přípravka - Česká Lípa - trenér upřesní vlak/indi doprava

2.12. - Muži A - Nový Bor - indi doprava

3.12. - Mlži 3+1 - Louny