78_20230828_132803.png
77_20230828_132604.png
238_20240205_235922.jpg

Zhodnocení víkendu 3-4.února

Domácí turnaj přípravky, muži venku za 3 body a mlží výjezdy. To byl minulý víkend.

Přípravka

Přípravka dnes opět po 14 dnech pořádala domácí turnaj. Blue nastoupila v dopolední části a White pak v te odpolední. Na tento turnaj jsme se museli nejprve vypořádat s marodkou a prodlouženým víkendem, naštěstí pomohly i děti z našich kroužků, které máme při základních školách. Dopolední Blue se v prvním zápase s Mostem první poločas spíše rozkoukávali a mostečtí mezi tím dávali góly. Pak už jsme se ale otrkali a herní projev se zlepšil. I tak jsme ale na soupeře nestačili. Krásný zápas byl pak k vidění s Turnovem. Hra nahoru dolů, každý chvilku tahal pilku a spousta krásných akcí a finální skóre 8:8. Poslední duel s Jirkovem jsme už měli jasnou převahu, všechny děti se dokázaly zapojovat do akcí a užily si výhru.
Odpoledne se Whiti spíše trápili s týmy Teplic a Liberce. V obou zápasech byli soupeři lepší a my zaostávali především v pohybu a často jsme se i zbavovali balónku. Na příště se ale zase zlepšíme. Velké díky opět patří maminkám, které se ujaly domácího bufetu. Moc děkujeme.


Mladší žáci 5+1

Mladší žáci 5+1 měli nakročeno k nejlepšímu turnaji sezóny, ze solidních utkání vytěžili však "jen" jednu remízu...
Turnaji prvního koše v Chomutově Děčín zahájil zápasem s libereckými Panthery a dokonce v utkání 2x vedl. Bohužel vedení jsme nedokázali udržet a výhru 2:3 slavil Liberec.
Podobný průběh měl i zápas s FBC Liberec. První gól opět vstřelil Děčín, avšak tři naše následné hrubice otočili průběh utkání. Liberec zvítězil 2:5.
Proti Litvínovu se nám dařilo. Dokázali jsme eliminovat nebezpečné brejky soupeře a sami šli do vedení 2:0. Litvínov jsme měli "na lopatě", ale místo třetí pojišťovací branky soupeř srovnal na 2:2. Remíza všechny mrzela, neboť tým moc dobře věděl, že k výhře byl opravdu blízko.
Proti Chomutovu již papírově o nic nešlo. S jedním bodem už jsme věděli, že za 14 dní budeme hrát druhý koš v Ústí a Chomutov byl v posledních dvou vzájemných střetnutích dominantní. Hrál více na míčku i tentokrát a pravidelně se dostával do brankových příležitostí. Konečný stav 2:5

I přes negativní skóre a pouhý jeden bod šlo z naší strany o povedený turnaj.


Mladší žáci 3+1

Do nedalekého Vanďáku zavitala 3+1 mlžů. Mlzi posíleni o pár kousků z 5+1 si na turnaji vyzkoušeli všechny výsledkové polohy. Remízu s Chomutovem, výhru nad Teplicemi a porážku s domácím Šluknovskem. V součtu s minulým turnajem se mladším žákům zvedá sebevědomí a dokáží na turnaji oslavit min jednu výhru.


Muži A

Muži ve vyrovnaném utkání porazili Litvínov a stále udržují naději na udržení v Divizi! Hráčem utkání za Děčín byl zvolen Vojta Klein (2+0), 

SK Bivoj Litvínov : FBC DDM Děčín

Co nás čeká další týden :

11.2. - junioři - Liberec  - bus

11.2. - muži B - Roudnice

11.2. - muži A - Praha