78_20230828_132803.png
77_20230828_132604.png
223_20231105_201008.jpg

Zhodnocení víkendu 4-5.listopadu

Muži řádí dál, dorost v Plzni dobrý výkon, ale jen 3 body. Mlži i bez tahounů udrželi první koš.

Mlži 3+1 v Chomutově s prázdnou

3+1 v neděli vyrazila na svůj druhý letošní turnaj do Chomutova, kde porovnala síly s domácím celkem, Českou Lípou a Louny. V prvních dvou zápasech to od nás byl až příliš ospalý výkon a “úplně” bez obrany, kde jsme soupeři dovolili spoustu jednoduchých gólů, díky kterým se o výhru příliš strachovat nemusel. Ve třetím zapase jsme pak předvedli nejlepší výkon kde se nám většinu zápasu vše dařilo tak jak jsme chtěli. Bohužel nepovedená druhá polovina druhého zápasu znamenala třetí prohru.

Mlži 5+1

Mladší žáci 5+1 odcestovali na svůj druhý turnaj v prvním výkonnostním koši do České Lípy. Z nominace bohužel nemoci či zranění vyřadily několik opor a na hřišti to bylo citelně znát. V prvních třech utkáních jsme měli veliké problémy překonat obranu a vůbec ohrozit brankáře soupeře. Až v posledním mači se nám zadařilo vstřelit braku, a to hned v desáté vteřině utkání. To tým, hrající už jen v deseti hráčích, nakoplo a únava byla najednou tatam. Jednalo se o otevřenou partii, kterou nakonec ovládl poměrem 3:2 náš celek a znovu udržel první výkonnostní koš.

První výhra mezi top 5 týmy je super, ale byla vykoupena třemi utkáními, kde jsme toho moc nepředvedli. V následujících dvou týdnech nás čeká hodně práce...


Dorost

Poprvé v sezńě jsme mohli vyjet v úplné sestavě. Do daleké Plzně jsme vyrazili vlakem v brzkých ranních hodinách. Z města piva si vezeme vcelku pozitivní pocity. Zvládli jsme zápas s nevyzpytatelným Litvínovem a odehráli pěkný zápas s domácí FBC Plzeň. Odtáčeli jsme mankno z 1:4 na 7:6, ale 2min blackout nás stál vítězství. Přesto super a odježděný zápas. Ke srovnání bylo vážně blízko. Další turnaj zase vyjedeme vlakem do Plzně a čeká nás Kadaň a Gorily Plzeň.

Muži A - třetí výhra v řadě

Muži vezou z Prahy další body! Proti OLYMP Florbal dotáhli ztrátu 0:3 a v nájezdech urvali extra bod. Hráčem utkání kabina zvolila brankáře Honzu Drobného, který se vytáhl několika neskutečným zákroky a nepustil ani jeden nájezd.

Další víkend :

11.11. starší žáci A - Kadaň - indi doprava + tranzit

11.11. junioři - Spořice - indi doprava

11.11. starší žáci B - Litoměřice - indo doprava

11.11. - muži A - Litvínov doma v Boru

12.11. - elevové DC - Vojanovka