Most jsme zbořili až ve 3. třetině, větší koncentrace na zápas byla klíčová

Poslední kolo juniorské ligy bylo vysoce nestandartní. Původní pořádání v Novém Boru se změnilo na pořádání v Mostě. V netradiční domácí hale nás čekal jen jeden zápas s Mostem.

Poslední kolo juniorské ligy bylo vysoce nestandartní. Původní pořádání v Novém Boru se změnilo na pořádání v Mostě. V netradiční domácí hale nás čekal jen jeden zápas s Mostem. Žatec se nedostavil z důvodu nízkého počtu hráčů a kontumační vítězství tak spadlo do klína nám i Kadani.

S Mostem není lehká práce, v posledním měření sil musel Děčín otáčet ve 3. třetině nepříznivý vývoj 2:5. Vítězství se povedlo, ale bylo to varováním před dalším zápasem. Houževnatý soupeř s námi držel krok až do 3. třetiny, v bojovném výkonu ho drželo vedení 1:0 a 2:1. Ve 3. třetině jsme zpřesnili svou mušku a rozhodčí začali vylučovat časté sekání soupeře, jakmile jsme soupeři odskočili o 2 branky jeho týmovost výrazně klesla a fanoušci je nekriticky doháněli k soustředění se na jiné věci, než byl zápas. Vítězství 8:3 bylo zasloužené. V dalším kole jedeme do Kadaně, kde odehrajme ještě zápasy v roli favorita, další kola už budou však otevřené bitvy s Litvínovem a Kadaní. Těšíme se na ně.

FBC DDM Děčín : Vipers Most 8:3