Po Gorilla cupu pěkná opice

Dorost vstoupil do soutěže otřesně. V porovnání s přípravným turnajem Gorilla cup to byl jiný tým.

Dorost vstoupil do soutěže otřesně. V porovnání s přípravným turnajem Gorilla cup to byl jiný tým. Bez nasazení, rychlosti a agresivity. Chyběl sice kapitán týmu Roman Rathousky a Denis Chvojka, ale přesto zbylí hráči umí hrát florbal lépe. V prvním zápase byl Butchis tým kvalitnějším týmem, ale naše hra bez nasazení a agresivity to soupeřovi až moc ulehčila. Porážka 1:11 zasloužená.

Ve druhém zápase s Litvínovem jsme očekávali vyrovnanější průběh, ale utekla nám hlavně 2.třetina (0:5). V tomto zápase jsme měli o něco lepší nasazení (stále však malé), ale potopily nás hrubé chyby, které soupeři dal bez většího tlaku dostatečný náskok, aby mohl hrát v klidu. Posledním cílem bylo vyhrát, alespoň poslední třetinu, který jsme splnili. Porážka 3:8.

Závěrem je potřeba dodat, že stejný vstup do soutěže jsme měli i před dvěma roky, kdy jsme hráli naposledy 1.ligu dorostu a nakonec jsme soupeře, který nám nadělil 3:16 na začátku v posledních kolech porazili a hráli 9 vítězných zápasů v řadě. Vše závisí na tvrdé práci na trénincích, sebevědomí a důvěru, i když se prohrává a kompletním zdravém týmu. V dalším kole nás čeká Kadaň a Plzeň v Novém Boru. Našim cílem bude hlavně zlepšit nasazení a agresivitu do soubojů.