Starší žáci B přijeli s prázdnýma rukama

Starší žáci B vyjeli poslední říjnový den do Roudnice nad Labem na svůj druhý turnaj v letošní sezóně. Děčínští hráli proti dvěma týmům, které zatím nepotkali – SK Dubí a Pro-Aktiv Bílina.

1.FBC DDM Děčín IV   2:10   SK Dubí

V prvním zápase narazili starší žáci z Děčína na tým z Dubí. V první třetině jsme nastoupili do zápasu aktivně, ale několika chybami v obraně Dubí rychle odskočilo na vedení 0:4. Dubí hrálo kvalitní a rychlý florbal, s kterým si naši hráči neuměli poradit. Díky špatnému pohybu po hřišti a hrubým chybám v obraně prohrál Děčín s velkým gólovým rozdílem.

PRO - AKTIV Bílina   8:1   1.FBC DDM Děčín IV

Do druhého zápasu chtěli děčínští vstoupit aktivně a zabojovat o výhru proti Bílině. První třetina jako v prvním zápase byla vyrovnaná, ale opět od druhé třetiny docházelo k hrubým chybám, které rozhodly zápas pro Bílinu. Děčínským se nedařilo v útoku ani v obraně. Nepřesné přihrávky, špatný pohyb po hřišti a hrubé chyby v obraně hlavně ve třetí třetině rozhodly o výsledku zápasu. V tomto zápase je nutné pochválit brankáře Volfa, který předvedl řadu kvalitních zákroků a tím zabránil většímu brankovému rozdílu ve výsledku, a také Valentýnu Machačovou, která dala jediný gól a byla nejaktivnější střelec z našich řad.

Turnaj v Roudnici nad Labem se starším žákům B vůbec nepovedl a jen těžce lze hledat nějaká pozitiva z tohoto turnaje. Díky vlastním chybám nepřivezli hráči žádné body domů do Děčína.