Trojkoví mlžáci pětkrát z šesti na výbornou

Tři zápasy odehráli na domácím turnaji na Vojanovce mladší žáci. Pět hracích polovin odehráli na výbornou, ta šestá bohužel stála zápas s Litvínovem..

Děčín vs. Litvínov

Zápasem s Litvínovem děčínští turnaj zahajovali. První půle byla nadmíru vyrovnaná o čemž svědčilo i poločasové skóre 1:1. V druhé však Děčín vyhořel v obraně, kdy několikrát nechal skórovat Litvínov jednoduchou přihrávkou na neobsazeného hráče před naší brankou. Naštěstí toto byla jediná nezvládnutá polovina na turnaji :-)

Děčín vs. Teplice

Proti Teplicím se této chyby (volný hráč soupeře před naší brankou) chtěl Děčín vyvarovat a inkasovat co možná nejméně. Několik okének v obraně se v průběhu zápasu na děčínské straně objevilo, ale většinu z nich se podařilo uhasit, a to i díky výborně chytajícímu Pepovi Novákovi v brance. Gólově hubený zápas tak vyzněl lépe pro Děčínské.

Děčín vs. Roudnice

Poslední mač proti Roudnici se nesl v duchu odvety za poslední vzájemné střetnutí, které těsně (6:7) ovládl soupeř. Děčínští florbalisté vstoupili do utkání výborně a po celou dobu vedli. Roudničtí byli často na dostřel, ale znovu úřadoval Pepa v bráně, který držel gólový náskok. Gólově nejpovedenější utkání tak Děčín zvládl a připsal si druhou výhru.

Loučení s Denisem

Vedlejším příběhem celého turnaje je loučení Denise Chvojky, který díky stěhování přestupuje do sousedního Ústí. Krom móňa na koleni si tak odnáší i pocit, že vypomohl týmu k dvěma výhrám. Přejeme tak Denisovi hodně štěstí v jeho novém působišti :-)

Rádi bychom také poděkovali maminkám za správu bufetu :-) Paní Mahnové, Kalasové a Šafaříkové ... a paní Parkanové za fotodokumentaci :-)