🥇 HOLKY Z VRCHLIČÁKŮ ZLATÉ | Dívky z prvního stupně ZŠ Dr. M. Tyrše včera vyhrály krajské kolo turnaje základních škol a postoupily tak do kola celostátního! Tým v turnaji vedl Tomáš Štěpánek a táhly naše svěřenkyně Sofča a Nelča. My jim, i celému týmu, tímto k obrovskému úspěchu moc gratulujeme 👏👏