První březnové pondělí patřilo opět flrobalovym rodičům. Dnes ale nedorazili v hojném počtu a tak byli doplněni staršími žáky, kteří si s chutí zahráli. Utkání samotné mělo velmi zajímavý průběh s vedením až 12:5, ve druhé polovině ale došlo k velkému comebacku a srovnání na 12:12. Nakonec tým který celý zápas vedl zvládl koncovku a gol vyhrál.
Tak zase za měsíc 💪