Mladší žáci 3+1 + elevovéZápasy

říjen 2023

1. FBC DDM Děčín IV WhiteSK Štětí
3:2
ne 8. 10. 2023 9:40 @ SH Přívozní Lovosice, Liga elévů, 1. kolo
FD Teplice1. FBC DDM Děčín IV Blue
3:6
ne 8. 10. 2023 9:40 @ SH Přívozní Lovosice, Liga elévů, 1. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueDDM Rozmarýn Litoměřice
6:2
ne 8. 10. 2023 10:20 @ SH Přívozní Lovosice, Liga elévů, 1. kolo
BK REAL ROUDNICE n/L1. FBC DDM Děčín IV White
3:7
ne 8. 10. 2023 11:00 @ SH Přívozní Lovosice, Liga elévů, 1. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteASK Lovosice - LFP Black
4:0
ne 8. 10. 2023 11:40 @ SH Přívozní Lovosice, Liga elévů, 1. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueASK Lovosice - LFP Grey
5:3
ne 8. 10. 2023 12:20 @ SH Přívozní Lovosice, Liga elévů, 1. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW1. FBC DDM Děčín IV White
10:4
so 21. 10. 2023 8:30 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Liga elévů, 2. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueMocní Tuleni Podbořany
13:1
so 21. 10. 2023 9:10 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Liga elévů, 2. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteFbC Jazzmani Žatec
15:1
so 21. 10. 2023 10:30 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Liga elévů, 2. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK1. FBC DDM Děčín IV Blue
1:6
so 21. 10. 2023 10:30 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Liga elévů, 2. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueFlorbal Jirkov
9:9
so 21. 10. 2023 11:10 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Liga elévů, 2. kolo
SK Dubí1. FBC DDM Děčín IV White
1:23
so 21. 10. 2023 11:50 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Liga elévů, 2. kolo

listopad 2023

1. FBC DDM Děčín IV blueFBC Česká Lípa blue
7:15
ne 5. 11. 2023 8:40 @ Městská SH Chomutov, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 3. kolo
Florbal Chomutov Harmonie1. FBC DDM Děčín IV blue
13:6
ne 5. 11. 2023 10:00 @ Městská SH Chomutov, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 3. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueTJ Lokomotiva Louny FORZA
7:8
ne 5. 11. 2023 10:40 @ Městská SH Chomutov, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 3. kolo
SK Dubí1. FBC DDM Děčín IV Blue
0:10
ne 12. 11. 2023 8:30 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 3. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueSK Štětí
7:1
ne 12. 11. 2023 10:30 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 3. kolo
FD Teplice1. FBC DDM Děčín IV Blue
1:4
ne 12. 11. 2023 11:50 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 3. kolo
BK REAL ROUDNICE n/L1. FBC DDM Děčín IV White
4:10
ne 12. 11. 2023 12:30 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 3. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteDDM Rozmarýn Litoměřice
2:6
ne 12. 11. 2023 14:30 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 3. kolo
Florbal Jirkov1. FBC DDM Děčín IV White
2:3
ne 12. 11. 2023 15:50 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 3. kolo
1. FBC DDM Děčín IV Blue1. FBC DDM Děčín IV White
4:5
ne 26. 11. 2023 9:40 @ Gymnázium Litoměřice, Liga elévů, 4. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteDDM Rozmarýn Litoměřice
5:4
ne 26. 11. 2023 10:20 @ Gymnázium Litoměřice, Liga elévů, 4. kolo
SK Štětí1. FBC DDM Děčín IV Blue
9:3
ne 26. 11. 2023 11:00 @ Gymnázium Litoměřice, Liga elévů, 4. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueDDM Rozmarýn Litoměřice
3:0
ne 26. 11. 2023 11:40 @ Gymnázium Litoměřice, Liga elévů, 4. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteSK Štětí
3:5
ne 26. 11. 2023 12:20 @ Gymnázium Litoměřice, Liga elévů, 4. kolo

prosinec 2023

FD Teplice B1. FBC DDM Děčín IV blue
9:8
ne 3. 12. 2023 9:40 @ Městská SH Louny, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 5. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFlorbal Chomutov Harmonie
4:14
ne 3. 12. 2023 10:20 @ Městská SH Louny, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 5. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueTJ Lokomotiva Louny FORZA
1:14
ne 3. 12. 2023 12:20 @ Městská SH Louny, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 5. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteASK Lovosice - LFP Grey
10:4
ne 10. 12. 2023 9:40 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga elévů, 5. kolo
ASK Lovosice - LFP Black1. FBC DDM Děčín IV Blue
11:2
ne 10. 12. 2023 9:40 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga elévů, 5. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueFLORBAL JABLONEC Yellow
2:9
ne 10. 12. 2023 10:20 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga elévů, 5. kolo
FLORBAL JABLONEC Blue1. FBC DDM Děčín IV White
4:9
ne 10. 12. 2023 11:00 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga elévů, 5. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteCrazíci FBC Liberec black
7:10
ne 10. 12. 2023 11:40 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga elévů, 5. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueCrazíci FBC Liberec blue
6:1
ne 10. 12. 2023 12:20 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga elévů, 5. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFBC Česká Lípa blue
7:14
ne 17. 12. 2023 12:00 @ Lokomotiva Česká Lípa, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 6. kolo
FBC Šluknovsko Česká Lípa1. FBC DDM Děčín IV blue
9:7
ne 17. 12. 2023 13:20 @ Lokomotiva Česká Lípa, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 6. kolo
Florbal Chomutov Harmonie1. FBC DDM Děčín IV blue
16:6
ne 17. 12. 2023 14:40 @ Lokomotiva Česká Lípa, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 6. kolo

leden 2024

1. FBC DDM Děčín IV Blue1. FBC DDM Děčín IV White
2:5
ne 14. 1. 2024 8:30 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 6. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueSK Dubí
15:0
ne 14. 1. 2024 9:50 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 6. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteFBC Lomnice
8:0
ne 14. 1. 2024 10:30 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 6. kolo
FBC Lomnice1. FBC DDM Děčín IV Blue
6:6
ne 14. 1. 2024 11:10 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 6. kolo
SK Dubí1. FBC DDM Děčín IV White
0:25
ne 14. 1. 2024 11:50 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 6. kolo
FBC Vipers Most1. FBC DDM Děčín IV Blue
6:1
ne 14. 1. 2024 12:30 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 6. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueFLORBAL JABLONEC Blue
9:4
ne 14. 1. 2024 14:30 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 6. kolo
TJ Turnov1. FBC DDM Děčín IV Blue
2:7
ne 14. 1. 2024 15:50 @ Vojanova Děčín, Liga elévů, 6. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFBC Šluknovsko Česká Lípa
15:4
ne 21. 1. 2024 9:40 @ Městská SH Louny, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 8. kolo
TJ Lokomotiva Louny FORZA1. FBC DDM Děčín IV blue
4:10
ne 21. 1. 2024 11:00 @ Městská SH Louny, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 8. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFBC Česká Lípa blue
13:11
ne 21. 1. 2024 11:40 @ Městská SH Louny, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 8. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
6:9
so 27. 1. 2024 9:40 @ SH Strupčice, Liga elévů, 7. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW1. FBC DDM Děčín IV Blue
5:3
so 27. 1. 2024 9:40 @ SH Strupčice, Liga elévů, 7. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueFBC DDM Kati Kadaň Black
4:7
so 27. 1. 2024 10:20 @ SH Strupčice, Liga elévů, 7. kolo
FBC DDM Kati Kadaň White1. FBC DDM Děčín IV White
1:6
so 27. 1. 2024 11:00 @ SH Strupčice, Liga elévů, 7. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteFlorbal Chomutov Domeček
1:3
so 27. 1. 2024 11:40 @ SH Strupčice, Liga elévů, 7. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueFlorbal Jirkov
4:8
so 27. 1. 2024 12:20 @ SH Strupčice, Liga elévů, 7. kolo

únor 2024

1. FBC DDM Děčín IV blueFlorbal Chomutov Harmonie
9:9
ne 4. 2. 2024 9:40 @ SH Varnsdorf Regia, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 9. kolo
FBC Šluknovsko Česká Lípa1. FBC DDM Děčín IV blue
10:7
ne 4. 2. 2024 11:00 @ SH Varnsdorf Regia, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 9. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFD Teplice B
8:4
ne 4. 2. 2024 11:40 @ SH Varnsdorf Regia, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 9. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteFlorbal Ústí red
– : –
zítra v 9:40 @ SH Podbořany, Liga elévů, 8. kolo
Florbal Ústí white1. FBC DDM Děčín IV Blue
– : –
zítra v 10:40 @ SH Podbořany, Liga elévů, 8. kolo
Mocní Tuleni Podbořany1. FBC DDM Děčín IV White
– : –
zítra v 11:00 @ SH Podbořany, Liga elévů, 8. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueFbC Jazzmani Žatec
– : –
zítra v 11:20 @ SH Podbořany, Liga elévů, 8. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteTJ Lokomotiva Louny -Magenta
– : –
zítra v 11:40 @ SH Podbořany, Liga elévů, 8. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueTJ Lokomotiva Louny - NUOS
– : –
zítra v 13:20 @ SH Podbořany, Liga elévů, 8. kolo

březen 2024

FBC Šluknovsko Česká Lípa1. FBC DDM Děčín IV blue
– : –
ne 10. 3. 2024 8:30 @ Vojanova Děčín, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 11. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFD Teplice B
– : –
ne 10. 3. 2024 10:30 @ Vojanova Děčín, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 11. kolo
TJ Lokomotiva Louny FORZA1. FBC DDM Děčín IV blue
– : –
ne 10. 3. 2024 11:50 @ Vojanova Děčín, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 11. kolo
FBC Vipers Most1. FBC DDM Děčín IV White
– : –
so 16. 3. 2024 9:40 @ Městská SH Louny, Liga elévů, 9. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueFlorbal Jirkov
– : –
so 16. 3. 2024 9:40 @ Městská SH Louny, Liga elévů, 9. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteTJ Lokomotiva Louny -Magenta
– : –
so 16. 3. 2024 10:20 @ Městská SH Louny, Liga elévů, 9. kolo
TJ Lokomotiva Louny - NUOS1. FBC DDM Děčín IV Blue
– : –
so 16. 3. 2024 11:00 @ Městská SH Louny, Liga elévů, 9. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueFlorbal Chomutov Domeček
– : –
so 16. 3. 2024 11:40 @ Městská SH Louny, Liga elévů, 9. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteFlorbal Chomutov Čertíci
– : –
so 16. 3. 2024 12:20 @ Městská SH Louny, Liga elévů, 9. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFBC Česká Lípa blue
– : –
so 23. 3. 2024 9:00 @ Lokomotiva Česká Lípa, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 12. kolo
FD Teplice B1. FBC DDM Děčín IV blue
– : –
so 23. 3. 2024 10:20 @ Lokomotiva Česká Lípa, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 12. kolo
Florbal Chomutov Harmonie1. FBC DDM Děčín IV blue
– : –
so 23. 3. 2024 11:40 @ Lokomotiva Česká Lípa, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2, 12. kolo

duben 2024

Florbal Ústí white1. FBC DDM Děčín IV White
– : –
so 6. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévů, 10. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteBK REAL ROUDNICE n/L
– : –
so 6. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévů, 10. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteSK Dubí
– : –
so 6. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévů, 10. kolo
FD Teplice1. FBC DDM Děčín IV Blue
– : –
so 6. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévů, 10. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueSK Štětí
– : –
so 6. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévů, 10. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueFlorbal Ústí red
– : –
so 6. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévů, 10. kolo