říjen 2023

SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW1. FBC DDM Děčín IV white
12:5
ne 15. 10. 2023 9:05 @ Městská SH Chomutov, Liga přípravek, 2. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2:10
ne 15. 10. 2023 9:05 @ Městská SH Chomutov, Liga přípravek, 1. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteFlorbal Chomutov Čertíci
8:4
ne 15. 10. 2023 9:40 @ Městská SH Chomutov, Liga přípravek, 2. kolo
Florbal Chomutov Domeček1. FBC DDM Děčín IV blue
1:4
ne 15. 10. 2023 10:15 @ Městská SH Chomutov, Liga přípravek, 2. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFlorbal Ústí white
1:8
ne 15. 10. 2023 10:50 @ Městská SH Chomutov, Liga přípravek, 2. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteFlorbal Ústí red
10:5
ne 15. 10. 2023 11:25 @ Městská SH Chomutov, Liga přípravek, 2. kolo

listopad 2023

SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK1. FBC DDM Děčín IV white
10:2
so 18. 11. 2023 9:35 @ SH Žatec OA, Liga přípravek, 6. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
1:7
so 18. 11. 2023 9:35 @ SH Žatec OA, Liga přípravek, 7. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteMocní Tuleni Podbořany
0:5
so 18. 11. 2023 10:10 @ SH Žatec OA, Liga přípravek, 6. kolo
TJ Lokomotiva Louny1. FBC DDM Děčín IV blue
13:3
so 18. 11. 2023 10:45 @ SH Žatec OA, Liga přípravek, 7. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFbC Jazzmani Žatec Green
1:5
so 18. 11. 2023 11:20 @ SH Žatec OA, Liga přípravek, 7. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteFbC Jazzmani Žatec Yellow
0:7
so 18. 11. 2023 11:55 @ SH Žatec OA, Liga přípravek, 6. kolo

prosinec 2023

FBC Česká Lípa blue1. FBC DDM Děčín IV white
2:2
so 2. 12. 2023 9:00 @ SH Česká Lípa, Liga přípravek, 11. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFBC Česká Lípa white
4:7
so 2. 12. 2023 9:00 @ SH Česká Lípa, Liga přípravek, 11. kolo
SCC SEMILY1. FBC DDM Děčín IV blue
3:1
so 2. 12. 2023 10:10 @ SH Česká Lípa, Liga přípravek, 11. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteTJ Turnov
4:8
so 2. 12. 2023 10:45 @ SH Česká Lípa, Liga přípravek, 11. kolo
TJ Sokol Koberovy - Klokani1. FBC DDM Děčín IV blue
6:6
so 2. 12. 2023 11:20 @ SH Česká Lípa, Liga přípravek, 11. kolo
TJ Sokol Koberovy - Kobry1. FBC DDM Děčín IV white
8:0
so 2. 12. 2023 11:55 @ SH Česká Lípa, Liga přípravek, 11. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteFBC Česká Lípa white
1:4
so 16. 12. 2023 9:35 @ Městská SH Louny, Liga přípravek, 13. kolo
FBC Česká Lípa blue1. FBC DDM Děčín IV blue
8:2
so 16. 12. 2023 9:35 @ Městská SH Louny, Liga přípravek, 13. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFD Teplice
3:6
so 16. 12. 2023 10:10 @ Městská SH Louny, Liga přípravek, 13. kolo
TJ Lokomotiva Louny1. FBC DDM Děčín IV white
6:1
so 16. 12. 2023 10:45 @ Městská SH Louny, Liga přípravek, 13. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteFlorbal Ústí red
3:6
so 16. 12. 2023 11:20 @ Městská SH Louny, Liga přípravek, 13. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFlorbal Ústí white
3:10
so 16. 12. 2023 11:55 @ Městská SH Louny, Liga přípravek, 13. kolo

leden 2024

ASK Lovosice - LFP1. FBC DDM Děčín IV white
9:1
so 6. 1. 2024 9:35 @ SH Strupčice, Liga přípravek, 15. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueSK Štětí
10:2
so 6. 1. 2024 9:35 @ SH Strupčice, Liga přípravek, 15. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
1:7
so 6. 1. 2024 10:10 @ SH Strupčice, Liga přípravek, 15. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW1. FBC DDM Děčín IV blue
6:6
so 6. 1. 2024 10:45 @ SH Strupčice, Liga přípravek, 15. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFBC DDM Kati Kadaň
5:6
so 6. 1. 2024 11:20 @ SH Strupčice, Liga přípravek, 15. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteFlorbal Jirkov
7:2
so 6. 1. 2024 11:55 @ SH Strupčice, Liga přípravek, 15. kolo
1. FBC DDM Děčín IV white1. FBC DDM Děčín IV blue
12:4
so 20. 1. 2024 9:00 @ Vojanova Děčín, Liga přípravek, 19. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW1. FBC DDM Děčín IV white
21:1
so 20. 1. 2024 10:10 @ Vojanova Děčín, Liga přípravek, 19. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
7:3
so 20. 1. 2024 10:45 @ Vojanova Děčín, Liga přípravek, 19. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK1. FBC DDM Děčín IV white
12:0
so 20. 1. 2024 11:20 @ Vojanova Děčín, Liga přípravek, 19. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW1. FBC DDM Děčín IV blue
10:6
so 20. 1. 2024 11:55 @ Vojanova Děčín, Liga přípravek, 19. kolo

únor 2024

FBC Vipers Most1. FBC DDM Děčín IV blue
11:3
so 3. 2. 2024 9:00 @ Vojanova Děčín, Liga přípravek, 21. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueTJ Turnov
8:8
so 3. 2. 2024 10:45 @ Vojanova Děčín, Liga přípravek, 21. kolo
Florbal Jirkov1. FBC DDM Děčín IV blue
2:11
so 3. 2. 2024 11:55 @ Vojanova Děčín, Liga přípravek, 21. kolo
FD Teplice1. FBC DDM Děčín IV white
17:1
so 3. 2. 2024 12:30 @ Vojanova Děčín, Liga přípravek, 21. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteFBC DDM Kati Kadaň
5:0
so 3. 2. 2024 14:15 @ Vojanova Děčín, Liga přípravek, 22. kolo
FBC Panthers Liberec ORANGE1. FBC DDM Děčín IV white
10:1
so 3. 2. 2024 15:25 @ Vojanova Děčín, Liga přípravek, 22. kolo
1. FBC DDM Děčín IV white1. FBC DDM Děčín IV blue
0:0
ne 18. 2. 2024 9:35 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga přípravek, 25. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueCrazíci FBC Liberec black
4:10
ne 18. 2. 2024 10:10 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga přípravek, 25. kolo
FBC Panthers Liberec ORANGE1. FBC DDM Děčín IV white
15:5
ne 18. 2. 2024 10:45 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga přípravek, 26. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteCrazíci FBC Liberec black
1:13
ne 18. 2. 2024 11:20 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga přípravek, 26. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFBC Panthers Liberec ORANGE
0:0
ne 18. 2. 2024 11:55 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga přípravek, 26. kolo

březen 2024

TJ Sokol Koberovy - Kobry1. FBC DDM Děčín IV white
– : –
ne 24. 3. 2024 9:35 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga přípravek, 28. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueTJ Sokol Koberovy - Klokani
– : –
ne 24. 3. 2024 9:35 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga přípravek, 27. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteFBC Panthers Liberec ORANGE
– : –
ne 24. 3. 2024 10:10 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga přípravek, 28. kolo
Crazinky FBC Liberec G1. FBC DDM Děčín IV blue
– : –
ne 24. 3. 2024 10:45 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga přípravek, 28. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueCrazíci FBC Liberec white
– : –
ne 24. 3. 2024 11:20 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga přípravek, 28. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteCrazíci FBC Liberec black
– : –
ne 24. 3. 2024 11:55 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga přípravek, 28. kolo

duben 2024

FBC Česká Lípa blue1. FBC DDM Děčín IV white
– : –
so 13. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga přípravek, 31. kolo
Florbal Ústí white1. FBC DDM Děčín IV white
– : –
so 13. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga přípravek, 31. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteFlorbal Chomutov Domeček
– : –
so 13. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga přípravek, 31. kolo
Florbal Chomutov Čertíci1. FBC DDM Děčín IV blue
– : –
so 13. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga přípravek, 29. kolo
FBC Česká Lípa white1. FBC DDM Děčín IV blue
– : –
so 13. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga přípravek, 30. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFlorbal Ústí red
– : –
so 13. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga přípravek, 29. kolo